حال و هوای دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در ماه مبارک رمضان

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۰ کد : ۱۰۰۶ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۶۵۶
مدیرکل فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از اقدامات صورت گرفته در ماه مبارک رمضان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران خبر داد.
حال و هوای دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، رحیم طیاریه، مدیرکل فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در گفت و گو با روابط عمومی از اقدامات فرهنگی انجام شده در ماه مبارک رمضان در این دانشگاه خبر داد.

طیاریه ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی  قبولی طاعات و عبادات روزه داران گرامی از فضا سازی و تبلیغات  مناسب  در سطح دانشگاه، دانشکده ها و مراکز درمانی تابعه،  برگزاری کارگاه تفسیر سوره حشر در محل دانشکده های پزشکی، دندانپزشکی ، داروسازی و شیمی دارویی در این ماه خبر داد.

وی افزود: از دیگر برنامه های معاونت فرهنگی می توان به برگزاری جلسه محفل انس  با قران کریم، طرح ختم قرآن کریم در ماه مبارک رمضان و تلاوت روزانه  یک جزء از کلام الله مجید، برپایی مراسم و ضیافت افطاری ساده با مشارکت دانشجویی، ارایه بسته افطاری (نان. خرما . پنیر ) به دانشجویان حاضر در دانشگاه در زمان افطار اشاره کرد.

مدیرکل فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در ادامه اظهار کرد: برگزاری ویژه برنامه های گرامیداشت شبهای قدر، بازدید از نمایشگاه بین اللملی قرآن کریم، برگزاری  اردوی  جهادی در مناطق محروم استان تهران همراه با ضیافت افطاری ساده، برگزاری مراسم گرامیداشت میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع) همراه با ضیافت افطار، اقامه نماز جماعت  ظهر و عصر  همراه با برگزاری جلسات سخنرانی و بیان احکام در مساجد و نمازخانه های دانشکده ها و مراکز درمانی تابعه نیز از دیگر اقدامات این معاونت در ماه مبارک رمضان می باشد.

طیاریه در پایان در خصوص برنامه های ویژه فرارسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: با توجه  به فرا رسیدن ایام سالروز آزادسازی خرمشهر و سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی برنامه های ویژه این ایام نیز برنامه ریزی شده  و با مشارکت کانون ها و تشکل های دانشجویی به اجرا در خواهد آمد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاداسلامی تهران رحیم طیاریه مدیرکل فرهنگی ماه مبارک رمضان


نظر شما :