دکتر فاطمی : ترویج بیانیه گام دوم در صدر فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی آزاد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۳ کد : ۱۰۰۸ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۷۵
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: این دانشگاه در راستای تبیین و ترویج بیانیه گام دوم انقلاب قدم برمی‌دارد.

دکتر میرمسعود فاطمی در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره برگزاری موفقیت‌آمیز مسابقات گام دوم انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: در راستای فرمایش مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی نیز با صدور بخش‌نامه‌هایی اهمیت ویژه‌ای در تبیین و ترویج آن قائل شده است.

وی افزود: در درجه نخست فرازهایی از متن بیانات رهبر معظم انقلاب که در بیانیه گام دوم آمده است در فضای فیزیکی دانشکده‌های مختلف نصب و تزیین شد و به‌عنوان گام بعدی مسابقه‌ای از متن این بیانیه برای دانشجویان دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی طرح و برگزار شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با اشاره به برگزاری مسابقات در هشت دانشکده تابع این دانشگاه اظهار کرد: متن و فایل بیانیه گام دوم از دو ماه پیش در اختیار دانشجویان قرار گرفته بود که ابتدای هفته جاری با استقبال دانشجویان برگزار شد. نتایج دانشجویان برگزیده تا وقت اداری فردا استخراج و اعلام خواهد شد.

دکتر فاطمی تصریح کرد: بر اساس آیین‌نامه ابلاغی به ازای ۱۰ درصد شرکت‌کنندگان، یک نفر به‌‌عنوان برگزیده این دوره از مسابقات انتخاب شوند. پیش‌بینی می‌شود تعداد ۱۵ نفر از دانشجویان دانشکده‌های مختلف دانشگاه به‌عنوان برگزیدگان انتخاب و هدایایی به آنها خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری نشست‌ها، کرسی‌های آزاداندیشی، و تداوم مسابقات با همکاری گروه معارف دانشگاه از جمله برنامه‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در راستای تبیین و ترویج بیانیه گام دوم در بین دانشجویان، کارکنان و استادان است.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر میرمسعود فاطمی معاون دانشجویی فرهنگی مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب


نظر شما :