بازدید هیات  ارزیابی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰ کد : ۱۰۲۳ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۰۵۰
هیات ارزیابی رشته پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به منظور ارزیابی بیرونی و اعتبار بخشی رشته پزشکی بازدید کردند.
بازدید هیات  ارزیابی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، هفته گذشته دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران شاهد بازدید هیات ارزیابان رشته پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بخش های مختلف آموزشی، پژوهشی، آزمایشگاه ها، تجهیزات و بخش های بالینی دانشکده پزشکی به منظور ارزشیابی این رشته بود.

در این بازدید علاوه بر هیئت ارزیابان وزارت بهداشت ، دکتر سیدحمیدجمال الدینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، دکتر شبنم موثقی، رئیس دانشکده پزشکی، دکتر فرشته شاه محمدی، معاون  آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده، دکتر عبدی، مدیر EDO دانشکده همراه با استادان عضو کمیته اعتبار بخشی دانشکده پزشکی حضور داشتند.

در این نشست در خصوص وضعیت آموزشی، پژوهشی و امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی و بالینی و نحوه ارائه دروس در دانشکده پزشکی و میزان رضایت مندی دانشجویان و ارائه و انتخاب پایان نامه و طرح در ارتباط با موضوع و حیطه های تخصصی رشته پزشکی بحث و گفتگو شد و از امکانات موجود در دانشکده و مراکز و بیمارستان های تابعه بازدید به عمل آمد.

خاطر نشان می شود، دانشکده پزشکی از سال 1364 دانشجو در مقطع دکتری عمومی پذیرفته و تاکنون 6056  فارغ التحصیل در این مقطع داشته است. در حال حاضر 3623 دانشجوی در رشته های دستیاری داخلی، پزشکی عمومی، روانشناسی تربیتی و بالینی (مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد) و کارشناسی ارشد علوم تشریح مشغول به تحصیل می باشند.

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دانشکده پزشکی ارزیابی وزارت بهداشت


( ۴ )

نظر شما :