برگزاری کارگاههای آموزشی_پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۰۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۱ کد : ۱۰۳۸ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۶۳۴
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از برگزاری کارگاههای آموزشی و پژوهشی به منظوربالا بردن درجه علمی دانشجویان از ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر شهرزاد خاکپور رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی ضمن تشکر از حمایتهای دکتر فرشاد هاشمیان، معاونت پژوهشی دانشگاه طی گزارشی از برگزاری سمینارها، ژورنال کلاب و کارگاههای آموزشی پژوهشی فروردین و اردیبهشت ماه سال 98 برای دانشجویان خبر داد.

دکتر خاکپور هدف از برپایی این فعالیتها را چنین بیان نمود: به منظوربالا بردن درجه علمی دانشجویان ضروریست در کنارآموزش واحدهای درسی، کارگاههایی جهت کسب مهارتهای مورد نیاز دانشجویان در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی و اجتماعی ارائه شود.

وی افزود: در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری در کنار برگزاری دو جلسه با دبیران کمیته تحقیقات دانشجویی و کمیته دانشکده علوم نوین، دو نشست با کارگروههای تخصصی مهندسی ژنتیک و علوم دارویی، دو کارگاه با عنوان "آشنایی با کتابخانه های دیجیتال و جستجو در اینترنت" ، دو کارگاه "اندنوت"، و یک کارگاه با عنوان "طراحی و ارائه پوستر در کنگره ها و همایشها"  برگزار شد.

رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان اظهار کرد:  سه کارگروه تخصصی با عناوین "خط تولید و کلین روم در صنعت داروسازی"، "فرایندها و الزامات حفظ تولید فرآورده های تزریقی نانو" و ژورنال کلاب "تاریخچه علم ژنتیک از داروین تا به امروز" در ماههای ذکرشده تشکیل شد.

وی همچنین از برگزار شدن دو سمینار با عناوین "ایجاد روابط موفق" و "بایدها و نبایدها در اولین ویزیت" در اردیبهشت ماه خبر داد.

دکتر خاکپور با بیان اینکه استقبال و رضایت دانشجویان از نحوه برگزاری برنامه های علمی و پژوهشی بسیار قابل توجه بود، از برگزاری کارگاهها و سمینارهایی در آینده نزدیک خبر داد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهراندکتر شهرزاد خاکپوررئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان


( ۳ )

نظر شما :