دیدار دانشگاهیان با خانواده ی شهید مدافع حرم مهدی ایمانی

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۷ کد : ۱۰۸۵ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۶۴۰
جمعی از دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با خانواده شهید مدافع حرم، مهدی ایمانی خادم آستان مقدس حرم حضرت فاطمه معصومه (س) دیدار کردند.
دیدار دانشگاهیان با خانواده ی شهید مدافع حرم مهدی ایمانی

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، به همت کانون مستندسازی دانشجویی شهید سیدمرتضی آوینی، جمعی از دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور در مرقد مطهر شهید واقع در حرم مطهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) با نثار گل و قرائت فاتحه و زیارت عاشورا با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و شهداء گرانقدر تجدید میثاق و با دیدار از خانواده این شهید والامقام از ایشان تکریم و تجلیل بعمل آوردند.

در این دیدار رحیم طیاریه، مدیر کل فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ازاد اسلامی تهران تصریح کرد: این افتخار امروز نصیب ما شد تا بعد از دیدار با خانواده ی شهید والامقام شهید محسن حججی امروز در خدمت شما عزیزان باشیم .

وی افزود: به راستی نظام اسلامی ما امروز هر آنچه که دارد به برکت خون شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است .

در این دیدار ، سجاد باغ شیخی، دبیر کانون مستندسازی دانشجویی شهید سید مرتضی آوینی گفت :دیدار با خانواده معزز شهدا گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که این افتخار بزرگ برای ما بلکه تمامی مسئولان می باشد .

وی افزود: جانفشانی شهدا و شکیبایی خانواده های آنها برای همه یک الگو و درسی بزرگ است که ما باید وام دار خون های پاک آنها باشیم و با تمامی قوا در تداوم خون شهداء از آرمان های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.

در ادامه باغ شیخی با طرح پیشنهاد ساخت فیلم شهید مهدی ایمانی، از خانواده این شهید والامقام کسب تکلیف کرد که با توجه به تایید ایشان، به زودی روند تحقیقات اولیه و نوشتن فیلمنامه این فیلم تحقق خواهد پذیرفت .

بر اساس این گزارش، در این دیدار که در شهر قم صورت پذیرفت، رحیم طیاریه، مدیرکل فرهنگی، دکتر طاهره برناکی، مدیر دفتر شاهد و ایثارگر و جمعی از کارکنان و دانشجویان خط امام و رهبری حضور داشتند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران مهدی ایمانی مدافع حرم


( ۲ )

نظر شما :