اولین کنگره بیماری‌های نوروماسکولار در بیمارستان فرهیختگان برگزار شد

۲۵ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۰ کد : ۱۰۹۳ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۵۲۱
کنگره دوروزه تازه‌های نوروماسکولار به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی در بیمارستان فرهیختگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، اولین کنگره تازه‌های نوروماسکولار در ارتباط با بیماری‌های عصبی - عضلانی و یافتن درمان برای این بیماری‌ها  به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی در بیمارستان فرهیختگان برگزار شد.

دکتر بخشنده: درمان نوروماسکولار در بیمارستان فرهیختگان راه‌اندازی می‌‌‎شود

دکتر محمدکاظم بخشنده دبیرعلمی کنگره تازه‌های نوروماسکولار ایران در این کنگره اظهار کرد: این کنگره ویژه درمان بیماری‌های خاص است. امیدواریم در این کنگره اتفاقات خوبی بیفتد و نتیجه این شود که پس از این کنگره، درمان‌های جدید آغاز شود.

دبیر علمی کنگره تازه‌های نوروماسکولار ایران با اشاره به اینکه کنگره نوروماسکولار آغاز درمان بیماری‌های جدید است، گفت: در این کنگره خانواده های بیماران نیز حضور دارند تا آن‌ها نیز در جریان روند علمی قرار گیرند.

دکتر هاشمیان: باید فضای کار را برای دانشجویان و دکترهای جوان ایجاد کنیم

دکتر فرشاد هاشمیان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در اولین کنگره تازه های نوروماسکولار ایران اظهار کرد: بسیاری از مواقع اطلاعات را وارد فیلدهای پژوهشی خود می‌کنیم، اما اکنون به دنبال ایده‌های جدید و نوین هستیم. باید بدانیم چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم و توانمندی‌های خود را بشناسیم.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران خاطرنشان کرد: روابط بین نهادها و دانشگاه‌ها اکنون براساس ارتباطات شخصی است‌ در حالی که باید روابط سیستماتیک شود. از طرفی نیز ارتباطات بین‌المللی باید تقویت شود.

وی افزود: باید فضای کار را برای دانشجویان و دکترهای جوان ایجاد و افتخارات را تقسیم کنیم، به این معنا که زمینه افتخارآفرینی دیگران را هم فراهم کنیم.

در ادامه روز اول این کنگره، شهرام نوروزی نماینده معاونت درمان وزرات بهداشت و مسئول اداره پیوند و بیماری‏‌های خاص به بیان گزارشی درخصوص کارهای صورت گرفته برای بیماران خاص پرداخت.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بیمارستان فرهیختگان کنگره نوروماسکولار


( ۱ )

نظر شما :