دکتر ابطحی: دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد به مثابه یک بیمارستان تخصصی است

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۳ کد : ۱۱۰۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۹۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: دانشکده‌ دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران با ۳۳۰ یونیت دندانپزشکی به مثابه یک بیمارستان تخصصی است.

دکتر سیدعلی ابطحی در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره توسعه کمی و کیفی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: توسعه فضای این دانشکده موجب شده تا اکنون استادان و دانشجویان با ۳۳۰ یونیت دندانپزشکی به عموم مردم خدمات ارائه می‌کند.

وی افزود: دانشکده‌ای با ۳۳۰ یونیت دندانپزشکی به مثابه یک بیمارستان تخصصی است که با در دست داشتن امکانات و نیروی زبده دانشگاهی درحال ارائه خدمات درمانی و آموزشی است. در شرایط سختی که تهیه مواد مورد نیاز دندانپزشکی با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده است، دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان سال مواد مصرفی تهیه کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اظهار کرد: دانشجویان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران می‌توانند با اتکا به وجود مواد موردنیاز و یونیت‌ها و امکانات فوق پیشرفته خدمات مطلوب درمانی را به عموم ارائه داده و ضمن کسب آموزش‌های تخصصی، رضایتمندی مردم را نیز به‌دست آورند.

ابطحی خاطرنشان کرد: هدف ما این است که محصول نهایی دانشکده دندانپزشکی که همان دانشجو است بتواند پاسخگوی نیازهای جامعه باشد؛ چراکه دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاهی اجتماعی و مردمی است که بدون وابستگی به سایر دستگاه‌ها در کل کشور گسترده شده است.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سید علی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دانشکده دندانپزشکی


نظر شما :