دکتر جمال الدینی:

توجه به رشد باغچه ای به جای رشد گلخانه ای

۱۷ تیر ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۳ کد : ۱۱۳۷ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۹۱۱
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در نشست دانشجویان برتر با نمایندگان بنیاد ملی نخبگان بر توجه به رشد باغچه ای به جای رشد گلخانه ای تاکید کرد.
توجه به رشد باغچه ای به جای رشد گلخانه ای

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، روز گذشته به همت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و هماهنگی های انجام شده از طرف مرکز مطالعات و توسعه آموزش، نمایندگان بنیاد ملی نخبگان با حضور در جمع استادان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تسهیلات این بنیاد را برای نخبگان شرح دادند.
دکتر سیدحمید جمال الدینی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، ضمن تشکر ویژه از حمایت های بنیاد ملی نخبگان و استقبال پرشور دانشجویان برتر گفت: استقبال شما دانشجویان مسولیت اینجانب و همکارانم را سنگین تر خواهد کرد. 
وی در بخشی از سخنان خود از طرف هیات رئیسه این دانشگاه قول مساعدت و پیگیری داد تا شرایطی فراهم آورند که دانشجویان با تسهیلات آموزشی و پژوهشی موجود در کشور در راستای توانمندسازی آشنا و زمینه استفاده از آنها را نیز فراهم سازند.
دکتر جمال الدینی اظهار کرد: در تربیت استعدادهای برتر، توجه به رشد باغچه ای یا طبیعی به جای رشد گلخانه برای مستعدان مد نظر می باشد. افراد با استعداد برتر به دلیل داشتن این نعمت الهی، تعهدات سنگین تری نسبت به مملکت دارند و باید در جهت رفع مشکلات کشور تلاش کنند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برای پیشرفت در این امر از دانشجویان خواست تا به صورت جهادی و خودجوش حرکت کرده و نیز عنوان کرد که معاونت آموزشی نیز در این راستا ایشان را مساعدت خواهد کرد.
در ادامه این مراسم، دکتر بیات، رئیس اداره اجتماعات بنیاد ملی نخبگان، و خانم کریمی، کارشناس ارشد این بنیاد در خصوص تاریخچه، اهداف تاسیس، تسهیلات، آیین نامه های دانشجویی و حمایت از فارغ التحصیلات توضیحات مفصلی به استادان و دانشجویان ارائه و در پایان نیز به سوالات حاضران پاسخ دادن.

برای دیدن عکسهای مراسم کلیک کنید

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر جمال الدینی بنیاد ملی نخبگان


( ۲ )

نظر شما :