روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

مسول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران معرفی شد

۱۹ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۹ کد : ۱۱۴۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۵۴۳
صبح امروز مراسم تکریم و معارفه مسول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور دکتر ابطحی، رئیس دانشگاه برگزار شد.
مسول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران معرفی شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز مراسم تکریم و معارفه مسول بسیج دانشجویی با حضور دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر میرمسعود فاطمی، معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر بالایی، جانشین سازمان بسیج دانشجویی و فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ، مسولان و دانشجویان بسیجی در دانشکده داروسازی و علوم دارویی برگزار شد.

در این مراسم دکتر ابطحی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات یزدان تولیده در دوری تصدی این مسولیت به دستاوردهای بسیج از جمله راه اندازی غرفه 22 بهمن، روز قدس، اردوهای جهادی و نیز رسیدگی به وضعیت سیل زدگان در ابتدای سال جدید و جذب دانشجویان به این حوزه اشاره کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در ادامه از دانشجویان بسیجی به عنوان الگوی فرهنگی و علمی خواست تا با مطالعه و پیشرفت در دوره های تخصصی و رسیدن به جایگاه های برتر کشوری به حل مساول مردم کمک کنند چرا که دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی اجتماعی و مسئله محور می باشد.

دکتر فاطمی نیز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های ارزنده یزدان تولیده و آرزوی توفیق برای محمد شکیبا به عنوان مسول بسیج دانشجویی، از دانشجویان بسیجی خواست تا با عنایت پرودگار متعال در مسولیت پیش رو ثابت قدم باشند.

در ادامه این مراسم دکتر بالایی نیز ضمن تشکر از حضور و حمایت مسولان دانشگاه بویژه ریاست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی به تبیین اهداف بسیج دانشجویی پرداخت و اظهار کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در بحث ساماندهی اردوهای جهادی در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و بویژه سلامت اقدامات بسیار موثری انجام داده است و انتظار می رود با جدیت و حمایت مسولان ادامه داشته باشد.

وی در پایان از دانشجویان بسیجی خواست تا نسبت به ایفای نقش خود در دانشگاه فعال و پویا باشند و همگی در مسیر پاسداشت خون شهدا گام بردارند تا این هدیه انقلاب را به سرمنزل مقصور برسانند.

یزدان تولیده نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای خود از حمایت مسولان در امور فرهنگی تشکر و پیشنهاداتی نیز در جهت بهبود و تسهیل امور بیان کرد.

در پایان این مراسم محمد شکیبا، از دانشجویان دانشکده علوم و فناوریهای نوین به عنوان مسول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران معرفی شد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران مسول بسیج دانشجویی محمد شکیبا


( ۵ )

نظر شما :