تقدیر دکتر جمال الدینی از معاونت آموزشی وزارت بهداشت در تمدید مجوز پذیرش رزیدنتی

۲۰ تیر ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۱۴۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۷۷۸
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ضمن بازدید از روند برگزاری آزمون های صلاحیت بالینی و دستیاری داخلی از معاونت آموزشی وزارت بهداشت در تمدید مجوز پذیرش رزیدنتی داخلی تشکر کرد.
تقدیر دکتر جمال الدینی از معاونت آموزشی وزارت بهداشت در تمدید مجوز پذیرش رزیدنتی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدجمال الدینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور در جلسه آزمون دوره دستیاری داخلی رشته پزشکی و آزمون عملی نهایی بالینی دانشجویان رشته پرستاری از روند برگزاری آزمون بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن تشکر از کلیه عوامل برگزاری این آزمونها بویژه روسای دانشکده ها، روند برگزاری آزمونها را مطلوب ارزیابی کرد و نیز از معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تمدید مجوز پذیرش رزیدنتی داخلی نیز تقدیر وتشکر کرد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت:  تمام تلاش همکاران این است که آزمون ها در کمال آرامش برگزار شود و دانشجویان بدون کوچکترین دغدغه و نگرانی در جلسات امتحان حضور یابند.

دکتر جمال الدینی همچنین در حین بازدید از نحوه برگزاری آزمونها جویای دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات برگزار کنندگان شد.

نماینده حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی در مرکز توسعه آموزش دانشگاه و دانشکده ها نیز ضمن حضور در این جلسات فرآیند آزمون را مورد ارزیابی قرار دادند.

خاطر نشان می شود صبح امروز سی و هشتمین آزمون ارتقای دستیاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای دومین بار در دانشکده پزشکی برگزار شد. همچنین دومین آزمون عملی نهایی( صلاحیت بالینی) دانشجویان رشته پرستاری به روش OSCE نیز از روز گذشته در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران  آغاز و تا عصر امروز نیز ادامه خواهد داشت.

 

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر جمال الدینی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی


( ۱ )

نظر شما :