گرامیداشت روز کارمند و داروساز در دانشکده داروسازی و علوم دارویی

۰۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۱ کد : ۱۲۳۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۵۶۶
همزمان با فرارسیدن روز کارمند و داروساز مراسمی در دانشکده داروسازی و علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور رئیس و مسولان دانشکده برگزار شد.
گرامیداشت روز کارمند و داروساز در دانشکده داروسازی و علوم دارویی

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز همزمان با فرا رسیدن روز کارمند و داروساز جلسه گرامیداشت  با حضور دکتر زهرا جعفری آذر، رئیس دانشکده داروسازی و علوم دارویی، معاونان، استادان و کارکنان در سالن جلسات به منظور تکریم زحمات همکاران در دانشکده داروسازی و علوم دارویی برگزار شد.


دکتر جعفری آذر در این جلسه ضمن تبریک هفته دولت، روز کارمند و داروساز به داروسازان و کارمندان شاغل در این دانشکده گفت: نامگذاری برخی ایام خاص مانند روز کارمند و روز داروساز فرصت مناسبی برای تجلیل و قدردانی از زحمات فعالان این حوزه ها است.
وی افزود: دانشکده داروسازی و علوم دارویی با همت و تلاش همه همکاران توانست موفقیت های خوبی را کسب نماید که از جمله آن می توان کسب رتبه سوم کشوری در رتبه بندی شانگهای، انتخاب استاد نمونه در سطح دانشگاه آزاد اسلامی از اعضای هیات علمی این دانشکده، انتخاب داروسازنمونه توسط انجمن داروسازان از اساتید این دانشکده، قبولی تعداد قابل توجه فارغ التحصیلان این دانشکده در مرحله اول آزمون PhD و کسب رتبه های متعدد توسط دانشجویان در انجمن ها و سمینارها اشاره کرد.
در این نشست صمیمانه ضمن تقدیر از زحمات همکاران نسبت به پیشرفت و همدلی بیشتر در مسیر پیش رو و تکریم دانشجویان نکاتی ذکر شد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دانشکده داروسازی و علوم دارویی دکتر جعفری آذر روز داروساز روز کارمند


( ۲ )

نظر شما :