کسب رتبه برتر المپیاد علمی دانشجویی زیست شناسی توسط دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۱۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۱ کد : ۱۲۷۱ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۹۰۴
رتبه برتر بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی سال ۹۸ در رشته زیست شناسی به دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اختصاص پیدا کرد.
کسب رتبه برتر المپیاد علمی دانشجویی زیست شناسی توسط دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و به نقل از حوزه معاونت آموزشی، امیرحسین شفیعیان دانشجوی رشته زیست شناسی سلولی-مولکولی (گرایش ژنتیک) دانشکده علوم و فناوریهای نوین این دانشگاه موفق شد در بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی سال 98 بالاترین رتبه را از آن خود کند.

بر اساس این گزارش، در بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور که در مردادماه سال جاری برگزار شد، 1242 نفر در ۲۳ رشته شرکت کردند که از این تعداد ۶۰ درصد مردان و ۴۰ درصد داوطلبان زنان بودند.

دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران پیش از این نیز موفق به کسب 5 مدال برنز در دومین مرحله آزمون المپیاد علوم پزشکی در حیطه های مختلف گروهی و انفرادی شد که کم سابقه بوده است و نشان از حرکتی نوین در دانشگاه برای کسب افتخارات و رتبه برتر برای انتخاب دانشجویان می باشد.

دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در صدد است تا با مدیریتی آینده نگر، ارتقاء کیفیت آموزشی و ایجاد فضایی مملو از وفاق و همدلی در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی و دانشجویی انتخاب برتر دانشجویان در سالهای آتی باشد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهرانکسب رتبه برتر24 المپیاد علمی دانشجوییامیرحسین شفیعیان


( ۶ )

نظر شما :