مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره کل امور مالی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد

۱۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۲ کد : ۱۳۸۲ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۷۳۳
با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و مدیران حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع، سرپرست مدیرکل امور مالی این دانشگاه معرفی شد.
مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره کل امور مالی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز در جلسه ای با حضور دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر علی حبیبی، معاون توسعه و مدیریت منابع، خزانه دار، مدیر کل اداری و برخی مدیران، سیدابراهیم رجب زاده به عنوان سرپرست اداره کل مالی این دانشگاه معرفی و از زحمات حسن قائمی، مدیرکل سابق تقدیر و تشکر شد.
دکتر ابطحی در این جلسه ضمن تاکید بر صداقت، درستی، امانتداری از کلیه مدیران این حوزه خواست تا با رعایت قوانین و مقررات موجود، نسبت به رسیدگی سریع امور تلاش مضاغف کنند.
وی در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: شهریه دانشجویان در دستان ما امانتی است که باید در مسیر حصول ارتقاء آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در چارچوب مقررات و ضوابط سازمان مرکزی هزینه گردد. تک تک شما موظف به اجرای این قوانین و مقررات می باشید و امیدوارم که با دلسوزی و صرفه جویی در این مسیر گام بردارید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در پایان ضمن تاکید بر یکپارچگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: همه ما از یک بدنه هستیم و مرزهای بوجود آمده به دلیل تسریع امور می باشد. همه ما ملزم به رعایت قوانین و مقررات دانشگاه آزاد اسلامی و تابع دستورات می باشیم و در ارتقاء این سرمایه انقلاب از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.
در پایان این مراسم با اهدای لوحی از زحمات قائمی مدیرکل امور مالی سابق این دانشگاه تقدیر شد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سید علی ابطحی تودیع و معارفه اداره کل امور مالی


( ۱ )

نظر شما :