مراسم معارفه دانشجویان نوورود دانشکده دندانپزشکی با حضور هیات رئیسه برگزار شد

۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۰ کد : ۱۳۹۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۷۰۰
جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود سال ۱۳۹۸ دانشکده  دندانپزشکی  دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور هیات رئیسه در سالن اجتماعات دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، روز گذشته، جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید این دانشکده به همت معاونت دانشجویی فرهنگی و با حضور دکتر سیدعلی ابطحی، رییس دانشگاه، معاونان و مسولان دانشکده دندانپزشکی و دانشجویان جدیدالورود  سال تحصیلی 1398 در سالن اجتماعات این دانشکده  برگزار شد.

در ابتدای جلسه ، دکتر میرمسعود فاطمی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ضمن عرض خیرمقدم به دانشجویان و خانواده ایشان، در خصوص قوانین و دستورالعملهای دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و لزوم رعایت موازین مربوط به آن توضیحاتی ارائه کردند.

سپس دکتر حبیبی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در خصوص مسائل مالی،  شهریه ها و نحوه ی دریافت وام دانشجویان، توضیحاتی به منظور راهنمایی ارائه و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

در ادامه جلسه دکتر ابطحی، ضمن تبریک قبولی دانشجویان جدیدالورود به ایشان و خانواده محترمشان به معرفی دانشگاه علوم پزشکی، دانشکده دندانپزشکی، شاخصهای برتر دانشگاه آزاد اسلامی از نظر اساتید، کادر و امکانات آموزشی در بین دانشگاههای برتر کشور، اولویتهای دانشگاه در ماموریتهای آموزشی، پژوهشی و خصوصا مسایل فرهنگی پرداخته و از دانشجویان خواستند ضمن رعایت موازین اخلاقی و فرهنگی ومشارکت در این امور، در زمینه های مختلف آموزشی و پژوهشی نیز کوشا بوده و برای خود و دانشگاه افتخار کسب نمایند.

پس از آن ، دکتر فرشاد هاشمیان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه به کسب رتبه دوم دانشکده دندانپزشکی در ارزیابی دانشگاه شانگهای اشاره کرده و دانشکده دندانپزشکی را به لحاظ دارا بودن شاخصها ی برتر آموزشی، پژوهشی و امکانات مناسب دانست.

وی در ادامه از دانشجویان خواست با تلاش وپشتکار زیاد، روابط انسانی مناسب، الگو قرار دادن اساتید موفق و نخبه برای خود، عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان و کمیته تحقیقات دانشجویی از ظرفیتهای مناسب پژوهشی موجود برای ساختن آینده ای روشن بهره برداری کنند.

در ادامه دکتر افشین حراجی، رییس دانشکده دندانپزشکی نیز به دانشجویان و خانواده ایشان تبریک گفته و در خصوص جایگاه برتر دانشکده دندانپزشکی از نظر اساتید نخبه ، افتخارات کسب شده، رتبه های بالای کشوری، کادر و امکانات آموزشی مناسب، مطالبی بیان و برای دانشجویان موفقیت و آینده ای روشن آرزو کرد.   

در پایان این مراسم نیز دکتر دنیا صدری، مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی و دکتر ساندرا مهرعلیزاده مسئول باشگاه پژوهشگران دانشکده دندانپزشکی در خصوص قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه و نحوه ی عضویت و فعالیتهای باشگاه پژوهشگران جوان توضیحاتی ارائه کردند.

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران مراسم معارفه دانشجویان نوورود دانشکده دندانپزشکی


( ۱۰ )

نظر شما :