پیشنهاد تاسیس اولین شتاب دهنده نوآوری در آموزش در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۳ کد : ۱۴۰۸ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۵۶۵
در نشست صمیمانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و معاون آموزشی با دانشجویان برگزیده المپیادهای علمی تاسیس اولین شتاب دهنده نوآوری در آموزش پیشنهاد شد.
پیشنهاد تاسیس اولین شتاب دهنده نوآوری در آموزش در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تهران، عصر روز گذشته دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدحمید جمال الدینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی در نشستی صمیمانه با دانشجویان برگزیده المپیاد، ضمن تقدیر و تشکر از ایشان از پیشنهاد تاسیس اولین شتاب دهنده نوآوری در آموزش در این دانشگاه خبر دادند.
دکتر ابطحی ضمن تبریک و آرزوی موفقیت به برگزیدگان المپیاد این دانشگاه گفت: امیدوارم موفقیت امروز شما بارقه امیدی برای پیشرفتهای آتی و خدمت به سلامت جامعه باشد.
وی افزود: دانشجویانی که در دوران تحصیل می درخشند آثار ارزشمندی در آینده برایشان روشن و امیدوارکننده است. ما در این دانشگاه که اولین و بزرگترین دانشگاه علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی است سعی کردیم تا با ارتقاء و توسعه آموزش، ارزیابی اساتید و تشکیل کمیته های مشورتی با دانشجویان شرایط مساعدی را برای پیشرفت دانشجویان بویژه نخبگان فراهم آوریم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات معاونت آموزشی و مسولان توسعه آموزش تصریح کرد: یکی از دلایلی که مسیر توسعه و پیشرفت این دانشگاه را تسهیل کرده، ارتباط صمیمانه و دوسویه با دانشجویان است. دانشجویان همچون کارشناسان زبده ما را نسبت به مشکلات و کمبودها آگاه ساخته و در رفع موانع ما را همراهی می کنند.
در ادامه این نشست دکتر جمال الدینی ضمن تقدیر از دانشجویان برگزیده از ایشان خواست تا با راه اندازی تشکل صنفی در فرهنگ سازی المپیاد و تشویق دانشجویان به صورت خودجوش کوشا باشند. 
وی افزود: شما دانشجویان نخبه می توانید گفتمان ساز و هویت ساز باشید. کارهای بزرگ دانشجویی است که باعث برندینگ و نامور شدن دانشگاه می شود. 
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اظهار کرد: بنا به پیشنهاد شما و با موافقت و حمایت ریاست دانشگاه، در صورت تصویب سازمان مرکزی و مراجع ذیربط فضایی به منظور تشکیل و تاسیس اولین شتاب دهنده نوآوری آموزش در اختیار شما قرار خواهد گرفت و امیدوارم شما نیز بتوانید از این فرصت پیش آمده به منظور ارتقاء آموزش و جذب دانشجویان نخبه حداکثر بهره را ببرید.
دکتر ساره فرهادی، مدیر توسعه آموزش و دکتر منتظری نیز در این جلسه حضور داشتند و توضیحاتی در خصوص ارتقاء مرکز توسعه آموزش و راهکارهای عملیاتی ارائه دادند.
در پایان این مراسم دکتر ابطحی از معاون، مسولان توسعه آموزش و نیز دانشجویان برگزیده با اهدای لوحی تقدیر و تشکر کرد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سید علی ابطحی دکتر سیدحمید جمال الدینی المپیاد شتاب دهنده نوآوری


( ۲ )

نظر شما :