دکتر جمال الدینی:

جامعه ما نیازمند پرستار واقعی است / درد دل ها را در کنار دل دردها جدی بگیریم

۲۱ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۴ کد : ۱۴۱۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۹۱
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود رشته پرستاری و مامایی از ایشان خواست تا علاوه بر علم و هنر با تقویت ویژگی های برجسته انسانی، پرستار واقعی باشند.
جامعه ما نیازمند پرستار واقعی است / درد دل ها را در کنار دل دردها جدی بگیریم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدحمید جمال الدینی در جلسه معارفه دانشجویان جدید الورود رشته های پرستاری و مامایی ضمن تبریک قبولی نسبت به اهمیت این شغل و نقش دانشجویان مطالبی را بیان کرد.
دکتر جمال الدینی اظهار کرد: در رشته های پرستاری و مامایی علاوه بر علم و هنر، ویژگی های برجسته انسانی از قبیل حس انسان دوستی، محبت، گره گشایی از کار دیگران و مهربانی نقش بارز دارند.
وی تاکید کرد: دانشجویان می توانند با ممارست در انجام اعمال نیکو، آنها را در ذاتشان حک گذاری و پایدار کرده و ژن خوب را در بدنشان بیدار کنند.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در ادامه اظهار کرد: دانشگاه محلی برای علم آموزی، شعور زندگی، پیدا کردن خرد برای آینده و شناخت اصل و نااصل است.
وی در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: دانشگاهی که حکمت محور است هیچ موقع چرایی وجود دانشگاه را فراموش نکرده و فقط به چگونگی توجه نمی کند. در چرایی دانشگاه رشد و کمال انسانها از نوع بشری هدف است و معنای انقلابی بودن، آگاه سازی ملت ها و دانشجویان جهت رهاسازی یوغ استعمار و استثمار و پیشرفت و توسعه علم است.
دکتر جمال الدینی در پایان خطاب به دانشجویان پرستاری گفت: در شرایط کنونی کشور دانشجویان ما هم انقلابی می مانند و هم برای رشد و آبادی کشور و اقتصاد سال تلاش می کنند زیرا این هدف دانشگاه است . کمال الهی و سعادتمندی جامعه هدف غایی علم است.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سیدحمید جمال الدینی جدیدالورود دانشکده پرستاری و مامایی


( ۱ )

نظر شما :