حضور خادمان و نمایندگان مسجد مقدس جمکران در بیمارستان امیرالمومنین (ع)

۱۸ آبان ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۹ کد : ۱۴۹۱ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۴۴
همزمان با عید سعید آغاز امامت آقا امام زمان (عج) خادمان و نمایندگان مسجد مقدس جمکران در بیمارستان امیرالمومنین (ع) حضور یافتند.
حضور خادمان و نمایندگان مسجد مقدس جمکران در بیمارستان امیرالمومنین (ع)

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین (ع)، همزمان با فرا رسیدن نهم ربیع الاول سال 98 و سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی (عج)، خادمان مسجد مقدس جمکران در بیمارستان حضرت امیرالمومنین علی (ع) حضور یافتند و با اهدای گل، شیرینی و تبرکی از مسجد مقدس جمکران از بیماران این مرکز درمانی عیادت کردند و این روز مسعود را به بیماران، پزشکان، دانشجویان و کارکنان تبریک و تهنیت عرض کردند.

 

حسن اشرفی، سرپرست گروه خادمان مسجد در جلسه ای که قبل از شروع مراسم با حضور خادمان مسجد مقدس جمکران، رئیس و مدیران این مرکز درمانی تشکیل گردید گفت: به برکت انقلاب اسلامی و به جهت توسعه فرهنگ مهدوی، سالانه این حرکت بزرگ و عیادت از بیماران و خانواده معظم شهدا در تمامی شهر های کشور برگزار می گردد.

وی در ادامه با بیان اینکه امسال بیمارستان امیرالمومنین علی (ع) به عنوان بیمارستان منتخب شهر تهران معرفی گردید فرمود: ما خامان مسجد مقدس جمکران بر خود لازم می دانیم تا با حضور در مراکز درمانی و عیادت از بیماران و تشکر از پرسنلی که از آلام بیماران می کاهند تشکر و قدردانی کنیم.

دکتر محمود عامریون، رئیس بیمارستان حضرت امیرالمومنین علی (ع) با اشاره به خاطرات گذشته از مسجد مقدس جمکران گفت: در قدیم مسجد مقدس جمکران یک مسجد کوچک در کنار مزارع کشاورزی بود که با انتخاب مدیرانی لایق و کاردان این مکان مقدس گسترش یافته و اکنون جایگاهی برای کاهش آلام دلسوختگان و منتظران حضرت مهدی تبدیل گردیده است.

وی در ادامه از خادمان تشکر و قدردانی کرد که با حضور گرم خود باعث ایجاد فضای معنوی و شاد در بیمارستان گردیدند.

در حاشیه این مراسم، اسدالله علیزاده مسئول فرهنگی بیمارستان گفت: خادمان مسجد جمکران سالی یکبار به یکی از بیمارستان های هر شهر مراجعه می کنند که امسال تنها بیمارستان منتخب شهر تهران بیمارستان امیرالمومنین (ع) بود.

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بیمارستان امیرالمومنین بازدید خادمان مسجد جمکران


( ۱ )

نظر شما :