برگزاری جلسه توجیهی المپیاد در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۰۵ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۳ کد : ۱۵۳۶ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۶۳۸
با حضور مسولان مرکز توسعه آموزش و دانشجویان منتخب المپیاد دوره یازدهم، اولین جلسه توجیهی المپیاد ویژه دانشجویان علاقمند در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد.
برگزاری جلسه توجیهی المپیاد در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، روز دوشنبه 3 آذرماه، اولین جلسه توجهی المپیاد با حضور دکتر ساره فرهادی، رئیس مرکز توسعه آموزش، دکتر شهرزاد خاکپور، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، دکتر مریم منتظری، سرپرست اداره جذب و هدایت استعدادهای درخشان و دانشجویان منتخب المپیاد دوره یازدهم در سالن همایش شهید احدی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، دکتر منتظری پس از خوشامدگویی به استادان و دانشجویان حاضر در این جلسه، مطالبی پیرامون المپیاد، مزایا، تسهیلات آن و همچنین شرایط و نحوه ثبت نام به دانشجویان ارائه داد.

وی گفت: دانشجویان می توانند در یکی از 6 حیطه آموزش پزشکی، کارآفرینی، استدلال بالینی، علوم پایه، مدیریت نظام سلامت و مطالعات میان رشته ای علوم انسانی و سلامت ثبت نام کنند.

در ادامه این جلسه، دانشجویانی که در المپیاد یازدهم موفق به کسب مقام شده بودند توضیحات مبسوطی در رابطه با نحوه برگزاری آزمون در دو مرحله اول و دوم و تاریخ برگزاری آن بیان و نیز به سوالات دانشجویان علاقمند پاسخ دادند.

سپس دکتر فرهادی ضمن صحبت با دانشجویان المپیاد سال 98 و مورد تشویق قرار دادن ایشان از زحمات دکتر منتظری قدردانی کردند و به دانشجویان حاضر در جلسه یادآور شدند که با تلاش و پشتکار می توانند همچون دانشجویان دوره یازدهم مدال آور شوند.

خاطر نشان می شود در پایان این جلسه دانشجویان علاقمند با انتخاب حیطه مورد علاقه شان فرم های ثبت نام را تکمیل کردند.

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران مرکز توسعه آموزش المپیاد


( ۴ )

نظر شما :