برگزاری سمپوزیوم میگرن و دردهای سر و صورت در بیمارستان بوعلی

۱۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۰ کد : ۱۵۴۵ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۳۱
سمپوزیوم میگرن و دردهای سر و صورت همراه با آموزش تزریق داروی توکسین بوتولینیم  در میگرن مزمن به صورت تئوری و عملی در بیمارستان بوعلی برگزار شد.
برگزاری سمپوزیوم میگرن و دردهای سر و صورت در بیمارستان بوعلی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بوعلی،  سمپوزیوم میگرن و دردهای سر و صورت و کارگاه تزریق سم بوتولونیم در میگرن مزمن با امتیاز بازآموزی و با حضور دکتر فرهاد ادهمی مقدم، مدیرکل توسعه آموزشی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر سیدحمید سیدجمال الدینی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران  برگزار گردید.

در این سمپوزیوم پزشکان متخصص بیماری های داخلی مغز و اعصاب و چشم تازه ترین آموزه ها و یافته های خود را جهت استفاده سایر پزشکان داخلی و نورولوژی، دستیاران و دانشجویان ارائه دادند.

در افتتاحیه این سمپوزیوم دکتر جمال الدینی بر هماهنگی رشته های علوم شناختی و علوم رفتاری با رشته های بالینی در سمپوزیوم های بعدی، همکاری رشته های علوم پایه و بالینی تحت عنوان Alternative medicine اشاره  و نیز مستند سازی سوال های سمپوزیوم، خصوصاً سوالات مربوط به قسمت پانل تاکید کرد.

پس از ایراد سخنرانی توسط متخصصان مغز و اعصاب و چشم، پانل آموزشی چالش های موجود در درمان دردهای سر و صورت با دبیری دکتر طهرانی و حضور متخصصین مغز و اعصاب و چشم برگزار شد.

لازم به ذکر است دکتر تقا رئیس انجمن سر درد ایران به نقش تغذیه و پوستچر بدن در کنترل سر درد میگرن اشاره و نیز دکتر یمانی فوق تخصص سر درد در خصوص داروهای جدید میگرن مطالبی را بیان کرد.

در پایان دکتر تقا و دکتر یمانی کارگاه آموزش تزریق داروی توکسین بوتولینیم را در میگرن مزمن به صورت تئوری و عملی آموزش دادند.

دکتر طهرانی، دبیر علمی این همایش در پایان از دکتر جمال الدینی، دکتر ادهمی، دکتر منوچهر امیرفیروزکوهی رئیس بیمارستان بوعلی، دکتر فرحناز پاشا معاون پژوهشی و خانم ها کافی و اسدی از همکاران پژوهش تشکر و قدردانی کرد.

کلید واژه ها: بیمارستان بوعلی همایش میگرن و دردهای سر و صورت


نظر شما :