همایش انگیزشی سنتز راه موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۱۲ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۴ کد : ۱۵۵۲ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۵۸۷
روز گذشته به همت کانون فرهنگی هنری صبا دفتر نهاد مقام معظم رهبری، همایش انگیزشی سنتز راه موفقیت با هدف ایجاد و تقویت انگیزه در دانشجویان جهت شرکت در آزمون تحصیلات تکمیلی برگزار شد.
همایش انگیزشی سنتز راه موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، روز گذشته به همت کانون فرهنگی هنری صبا دفتر نهاد مقام معظم رهبری، همایش انگیزشی سنتز راه موفقیت با معرفی کمیته تحقیقات دانشکده شیمی دارویی در سالن همایش دکتر شایورد واقع در دانشکده داروسازی و علوم دارویی و با هدف ایجاد و تقویت انگیزه در دانشجویان جهت شرکت در آزمون تحصیلات تکمیلی برگزار شد.
در این همایش که با اجرای دکتر علی پیکری برگزار شد، دکتر مجید کریمی، استادیار پژوهشکده پلیمر ایران در ارتباط با صنعت و مهارت های لازم جهت اشتغال در صنعت به ایراد سخنرانی پرداخت.
در ادامه فاطمه میاحی و محمد جواد نورزاد به عنوان نمایندگان کانون فرهنگی صبا و کمیته تحقیقات دانشکده شیمی دارویی به معرفی فعالیت های این دو تشکل پرداختند.
دکتر سپیده تانره و محمدامین انساندوست از دانشجویان دانشکده شیمی دارویی که موفق به کسب رتبه ۸ آزمون تخصصی داروسازی و شیمی تجزیه در آزمون ارشد شده بودند، تجربیان خود در رابطه با نحوه کسب این موفقیت و نحوه برنامه ریزی درسی خود را در اختیار دانشجویان قرار دادند که مورد توجه ایشان قرار گرفت.
در پایان این مراسم از دکتر ملک حکمتی خطبه سرا، دکتر مجید کریمی، دکتر سپیده تانره و محمدامین انسان دوست با اهدای لوح تقدیر شد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دفتر نهاد مقام معظم رهبری سنتز راه موفقیت تحصیلات تکمیلی دانشکده داروسازی و علوم دارویی


( ۴ )

نظر شما :