به همت معاونت دانشجویی فرهنگی

نخستین دیدار اولیای دانشجویان جدیدالورود با مسولان دانشگاه برگزار شد

۱۳ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۰ کد : ۱۵۵۶ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۵۲۰
عصر روز گذشته، با حضور دکتر آقامیری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران میزبان اولیای دانشجویان جدید الورود به منظور تقویت ارتباط و تعامل دانشگاه با خانواده شد.
نخستین دیدار اولیای دانشجویان جدیدالورود با مسولان دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، به همت معاونت دانشجویی فرهنگی، روز گذشته با حضور دکتر سیدمحمود رضا آقامیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، معاونان، روسای دانشکده ها و مدیران این دانشگاه برای نخستین بار میزبان اولیای دانشجویان جدید الورود به منظور تقویت ارتباط و تعامل دانشگاه با خانواده شد.


در این مراسم دکتر ابطحی ضمن خوشامدگویی به اولیای دانشجویان، مطالبی در خصوص وضعیت دانشگاه علوم پزشکی قبل و بعد از تجمیع، دستاوردهای آموزشی، پژوهشی و دانشجویی فرهنگی کسب شده، خدمات قابل ارائه و موقعیت دانشگاه در سطح کشور و دنیا ارائه داد.
وی گفت: هدف ما از تشکیل این جلسه، آشنایی و تعامل شما با دانشگاه است. ماحصل تحصیل فرزندان شما در این دانشگاه باید منجر به عنصری گره گشا در مملکت باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در ادامه افزود: بعد از 30  سال از تشکیل دانشگاه علوم پزشکی با مدیریت جدید، تحولات بسیاری در دانشگاه آزاد اسلامی بویژه علوم پزشکی رخ داد و ماحصل آن کسب رتبه های بسیار عالی در امتحانات سراسری و جامع علوم پایه و کارورزی، المپیادها و تخصص ها می باشد.
وی در پایان از اولیا خواست تا همچنان نسبت به حمایت فرزندان خود کوشا باشند تا در سایه این حمایت و رعایت الزامات دانشگاه، افرادی کارآمد و شایسته تحویل جامعه گردد.


در ادامه این مراسم دکتر منوچهری، مدیرگروه روانشناسی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نکاتی در خصوص آموزش مهارتهای زندگی و اجتماعی هم راستا با مهارتهای علمی، پژوهشی عنوان کرد و از والدین خواست تا همچون گذشته نسبت به فراهم آوردن محیطی امن و آرام برای فرزندان خود تلاش کنند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران معاونت فرهنگی دانشجویی دکتر آقامیری دکتر سید علی ابطحی اولیای دانشجویان


( ۲ )

نظر شما :