نشست صمیمانه دکتر ابطحی با نمایندگان دانشجویان داروسازی و علوم دارویی

۱۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲ کد : ۱۵۶۰ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۶۰۲
صبح امروز رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و مسولان در نشستی صمیمانه با نمایندگان دانشجویان داروسازی و علوم دارویی نظرات، انتقادات و پیشنهادات ایشان را شنیدند.
نشست صمیمانه دکتر ابطحی با نمایندگان دانشجویان داروسازی و علوم دارویی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر میرمسعود فاطمی، معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر فرشاد هاشمیان، معاون پژوهش و فناوری، دکتر زهرا جعفری آذر، رئیس دانشکده داروسازی و علوم دارویی، دکتر زهرا موسوی، معاون پژوهشی دانشکده،  دکتر امیرعباس لشگری، مدیرکل آموزشی و مسولان در نشستی صمیمانه با نمایندگان دانشجویان داروسازی و علوم دارویی نظرات، انتقادات و پیشنهادات ایشان را شنیدند.

در این نشست دانشجویان ضمن تقدیر و تشکر از فرصت پیش آمده مطالبات و نظرات خود را بیان کردند و مسولان نیز ضمن استماع مطالبی را در جهت بهینه شدن عنوان کردند.

در پایان دکتر ابطحی اظهار کرد: طبق بررسی های وزارتخانه ها وضعیت این دانشگاه نسبت به سال گذشته رشد داشته است ولی قطعا با کمک و همراهی شما به دنبال رشد بیش از پیش آن هستیم و برگزاری این جلسات نیز به منظور طی کردن مسیر پیشرفت می باشد.

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نشست صمیمانه با دانشجویان دکتر سیدعلی ابطحی دانشکده داروسازی و علوم دارویی


( ۳ )

نظر شما :