گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۱۷ آذر ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۷ کد : ۱۵۶۵ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۵۳
همزمان با روز دانشجو از دانشجویان برتر و نخبه در عرصه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تقدیر شد.
گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، همزمان با فرارسیدن روز دانشجو، در مراسمی که با همت و مشارکت و همدلی بسیج دانشجویی، تشکل ها، کانون های فرهنگی و حمایت معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار شده بود، با حضور دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، معاونان، روسای دانشکده ها و مسولان از نخبه های علمی در عرصه های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و نیز پدر شهید احمدی روشن تقدیر شد.

در ابتدای این مراسم دکتر میرمسعود فاطمی، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ضمن خوشامدگویی، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این روز گفت:  یک دانشجو به منزله نیروی متفکر و پیشبرنده جامعه در عین حال که در مسیر رشد علمی گام برمی دارد نسبت به تحولات سیاسی و اجتماعی داخلی و اجتماعی نیز بی تفاوت نیست و همواره با حفظ روحیه اسلامی، عدالت طلبی و آزادیخواهی در مسیر مقابله با استکبار گام برمی دارد.

وی افزود: اولین چیز برای یک دانشجوی ایده آل عقل گرایی است و دوم زمان شناسی که در پرتو عقل می توان به آن دست یافت. یک دانشجو باید به زمان خودش و ویژگی های زمان خودش آشنا بوده و با درایت عمل کند. دانشجو باید با توکل و نیت خالص گامهای مفیدی در مسیر خدای تعالی بردارد.

در ادامه برنامه دکتر فردحسینی، کارشناس سیاسی واقتصادی در باب فشار تحریمها و مشکلات اقتصادی کشور و تحلیل عرضه و تقاضا سخنانی را بیان کرد.

بر اساس این گزارش، پدر شهید دانشمند مرتضی احمدی روشن نیز با حضور در این مراسم و بیان خاطراتی از این شهید بزرگوار نسبت به نقش دانشجویان، نظام سرخورده استکبار و حمایت از نظام و مقام معظم رهبری مطالبی را عنوان کرد.

این مراسم با نمایش چندین کلیپ با محتوای رویدادهای 16 آذر و اعتراض دانشجویان به دخالت و نقش آمریکا، خدمت رسانی اردوی جهادی به مناطق محروم و شهادت حضرت معصومه (س)، قرائت بیانیه روز دانشجو و تقدیر از پدر شهید احمدی روشن و دانشجویان برتر پایان یافت.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران روز دانشجو 16 آذر دکتر میرمسعود فاطمی


نظر شما :