گرامیداشت روز پرستار در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۱۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۱ کد : ۱۶۱۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۵۱۱
همزمان با فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در مراسمی با حضور دکتر ابطحی در بیمارستان امیرالمومنین (ع) از پرستاران دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تجلیل شد.
گرامیداشت روز پرستار در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز، همزمان با فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در مراسمی با حضور دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و جمعی از مسولان، استادان، کادر درمانی و دانشجویان  از پرستاران دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به میزبانی بیمارستان امیرالمومنین (ع) تجلیل شد.

در ابتدای این مراسم، دکتر عامریون، رئیس بیمارستان امیرالمومنین ضمن تبریک فرارسیدن روز پرستار از حضور مسولان دانشگاه در این مراسم قدردانی کرد.

دکتر ابطحی در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت اسوه صبر و فداکاری، روز پرستار را به پرستاران بویژه پرستاران دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تبریک و تهنیت گفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در جمع پرستاران بر اصلاح فرآیند پذیرش بیماران از ورود تا خروج تاکید کرد و گفت: همه با هم باید بیمار را با جان و دل پذیرش کنیم و احترام بگذاریم. هدف ما ترخیص بیماران با سلامتی و دلخوشی است. این تغییر فرآیند رفتاری شامل تک تک کادر بیمارستان از نگهبانی، خدمات، پرستار، پزشک و ... می باشد تا بتواند نتیجه مطلوب داشته باشد. رفتار خوب اثر بیشتری از عکس العمل در بهبود بیمار خواهد داشت. بدون تردید عای بیماران به دلی استضعاف بدنی موثرتر خواهد بود.

وی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با اینکه سی و چندی از عمرش می گذرد ولی در 2 سال اخیر با حمایت هیات امنای جدید و در راس آنها دکتر ولایتی، تغییرات اثربخشی داشته است که منجر به کسب توفیقات بسیاری از جمله کسب رتبه های برتر علمی، جذب هیات علمی، جذب دانشجو و ... شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با اشاره به سنجه های اعتباربخشی اظهار کرد: سنجه های اعتباربخشی در بیمارستانها بایستی بروز باشد چرا که از الزامات بهبود کیفیت و درمان بوده و پایداری به آن جزء الزامات درمانی است. 

وی در پایان نسبت به آموزش بیماران تاکید کرد و اذعان داشت: آموزش به بیماران و همراهان ایشان منجر به همراهی بیماران با بیمارستان می گردد چرا که دانششان نسبت به بیماری و درمان آن بالا می رود و می تواند باعث تسریع در روند معالجه گردد.

در ادامه نیز دکتر میرمسعود فاطمی، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در خصوص مقام حضرت زینب کبری (س)  مطالبی را بیان کرد.

در پایان این مراسم از پرستاران نمونه دانشکده پرستاری و مامایی، بیمارستان بوعلی، بیمارستان امیرالمومنین (ع)، بیمارستان فرهیختگان و کلینیک قدس و دانشجویان نمونه پرستای تجلیل شد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بیمارستان امیرالمومنین گرامیداشت روز پرستار دکتر سیدعلی ابطحی


نظر شما :