با ابلاغ بخشنامه‌ای از سوی دکتر طهرانچی صورت گرفت

پرداخت هدیه به کادر پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س)

۱۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۷ کد : ۱۶۲۰ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۸۳۸
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه پرداخت هدیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را ابلاغ کرد.
پرداخت هدیه به کادر پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه «پرداخت هدیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار سال 1398» را به رؤسای استان‌ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزشی‌های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است: به منظور تجلیل و قدردانی از مقام شامخ پرستار واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه مجاز هستند در صورت تأمین اعتبار به مناسبت روز پرستار هدیه ای به مبلغ 2 میلیون ریال (معادل دویست هزار تومان) به کارکنان (رسمی، قراردادی، خرید خدمت، کار معین و ساعتی) دارای مجوز استخدامی شاغل در رسته بهداشتی و درمانی (کادر پرستاری) صرفاً در عناوین پستی «مترون، سوپروایزر، سرپرستار، پرستار، بهیار، کمک بهیار، کاردان و کارشناس اتاق عمل، کاردان و کارشناس هوشبری یا بیهوشی، تکنسین CSR»، مربیان پرستاری غیر هیأت علمی تمام وقت (رسمی، قراردادی، خرید خدمت، کار معین و ساعتی) و اعضای هیأت علمی گروه آموزشی پرستاری اعم از (رسمی، قراردادی و پیمانی) پرداخت کنند.

براساس این بخشنامه کارکنان و اعضای هیأت علمی که تحت هر عنوان در سال جاری رابطه استخدامی آنان با دانشگاه قطع شده و اشتغال به کار ندارند، مشمول دریافت هدیه فوق نمی‌شوند.

همچنین کارکنان و اعضای هیأت علمی که از واحدی به واحد دیگر منتقل شده یا مأمور هستند (در صورت اشتغال در مشاغل مذکور)، فقط از واحدی که حقوق دریافت می‌کنند هدیه فوق را دریافت خواهند کرد.

کارکنان و اعضای هیأت علمی که در زمان صدور این بخشنامه از مرخصی بدون حقوق استفاده می‌کنند و مدرسان حق التدریس مشمول دریافت هدیه فوق نمی شوند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر محمدمهدی طهرانچی هدیه به کادر پرستاری


( ۳ )

نظر شما :