دکتر ابطحی :راه اندازی دوره های آموزشی آزاد کاربردی و مهارتی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۲۵ دی ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۷ کد : ۱۶۷۵ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۲۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از راه اندازی دوره های آموزشی آزاد کاربردی و مهارتی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران خبر داد.
دکتر ابطحی :راه اندازی دوره های آموزشی آزاد کاربردی و مهارتی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سید علی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از راه اندازی دوره های آموزشی آزاد کاربردی و مهارتی با هدف ایجاد اشتغال در این دانشگاه خبر داد.

دکتر ابطحی اعلام کرد: با توجه به سیاستگذاری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در خصوص افزایش سطح مهارتی دانشجویان، فارغ التحصیلان و افراد جویای شغل، این دانشگاه  در جهت نیل به این استراتژی اقدام به پیگیری و اخذ مجوز بیش از 45 دوره کاربردی و مهارتی نموده که تا پایان سال 98 تعداد 20 دوره برگزار و حدود 25 دوره نیز در نیمه اول سال 99 برگزار خواهد گردید.

وی افزود: انتخاب اساتید مجرب جهت آموزش کاربردی و مهارتی مباحث و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیتهای آزمایشگاهی، مراکز تحقیقات، سایتهای رایانه و ... دانشگاه و خارج از دانشگاه باعث بالا رفتن سطح کیفی و کمی این دوره ها شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اظهار کرد: برگزاری دوره های کاربردی و مهارتی در کنار تحصیل آکادمیک برای دانشجویان و فارغ التحصیلان می تواند امتیازی برای آنها در زمینه کاریابی باشد. ‌

وی در پایان گفت: به شرکت کنندگان در این دوره ها گواهی معتبر (با مجوز از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی) ارائه خواهد شد.

خاطر نشان می شود، متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی www.iautmu.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های 02122602642 - 02122614607 و 02122640442 داخلی های 239 و 229 تماس حاصل نمایند.

 

کلید واژه ها: آموزش های مهارتی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سید علی ابطحی


نظر شما :