دکتر جمال الدینی: فراهم سازی بستری مناسب برای ایده های نوآورانه

۲۸ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۹ کد : ۱۶۷۶ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۵۹
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در حاشیه بیانات مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران، همدلی و وحدت اعضای هیات علمی را نقشی مهم در جهت قوی شدن مسیر علمی عنوان کرد.
دکتر جمال الدینی: فراهم سازی بستری مناسب برای ایده های نوآورانه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدحمید سیدجمال الدینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در حاشیه بیانات مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران در گفتگو با روابط عمومی گفت: ما اعضای هیات علمی باید تلاش خود را به کار ببریم تا با یک مدیریت جهادی در محیط علمی و ارائه خدمات حوزه سلامت به مردم گامهای استواری برداریم.

وی افزود: یکی از مسیرهای قوی شدن مسیر علمی با اعتماد، همدلی، همزبانی، همراهی و وحدت اعضای هیات علمی و مجموعه دانشگاهی شکل می گیرد. در این مسیر بایستی مطالبات دانشجویان را جدی بگیریم و با پذیرایی از انتقادات سالم، مسیر آینده ای آباد، آزاد و مستقل برای خود ترسیم کنیم.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در پایان اظهار کرد: اعضای هیات علمی در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری نقش بسزایی دارند. ما مکلفیم بستری مناسب برای اجرای ایده های نوآورانه و خلاقیت های این افراد در دانشگاه فراهم آوریم.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سیدحمید جمال الدینی معاون آموزشی بیانات مقام معظم رهبری


نظر شما :