مدیرکل حراست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی استان تهران معرفی شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۳ کد : ۱۷۵۷ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۴۲۶
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حراست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی استان تهران با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.
مدیرکل حراست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی استان تهران  معرفی شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، روز گذشته مراسم معارفه حسین حسین زاده والی سرایی، مدیرکل جدید حراست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی استان تهران و تکریم حامد جغتایی با حضور دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، معاونان، روسای دانشکده ها، دکتر صالحی، مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، معاونان و مدیران مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار شد.
دکتر ابطحی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسولان حراست و ارائه گزارشی از دستاوردهای کسب شده پس از تجمیع، اظهار کرد: حراست نگاهی صیانتی و پیشگیرانه دارد و به عنوان بازوی ریاست می باشد.


در این مراسم با قدردانی از زحمات جغتایی، مدیر کل سابق اداره کل حراست این دانشگاه، حکم حسین زاده والی سرایی را که با امضای دکتر صابری، رئیس مرکز حراست و مشاور ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی به وی ابلاغ شده بود، قرائت شد.
در بخشی از این حکم آمده است: با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده شما به موجب این حکم به عنوان مدیر کل حراست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی استان تهران منصوب می شوید. امید است با رعایت تقوا و دینداری و حفظ کرامت و حرمت افراد و بهره گیری شایسته از توانمندی های سرمایه‌های انسانی، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات و اموال دانشگاه کنید.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران مدیرکل حراست حامد جغتایی حسین حسین زاده والی سرایی


( ۹ )

نظر شما :