نشست صمیمانه مسولان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با معتمدان محله زرگنده

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۲ کد : ۱۷۵۸ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۷۷
هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و معتمدان محله زرگنده در نشستی صمیمانه با بیان نظرات و پیشنهادات، نسبت به حل برخی مشکلات تصمیماتی اتخاذ کردند.
نشست صمیمانه مسولان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با معتمدان محله زرگنده

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، معاونان و برخی مسولان به همراه ائمه جماعت مساجد محل، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، نمایندگان نیروی انتظامی، شورایاری و معتمدان محله زرگنده با هدف تشریک مساعی در مسجد امام علی (ع) با یکدیگر به گفتگو پرداختند.


دکتر ابطحی ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر از کلیه حاضران به دلیل دغدغه مندی دانشجویان و اهالی محله تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: اگر همه در دست هم داده و هماهنگ باشیم بر بسیاری از مشکلات فائق خواهیم آمد.
وی افزود: ما در عرصه سلامت به مردم خدمت می کنیم که بهترین نعمت خداوند به انسان است و هنگامی که این نعمت الهی به خطر بیفتد همکاران در مراکز درمانی تلاش می کنند تا سلامتی را به بیمار برگردانند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در پایان ضمن برشمردن دستاوردهای اخیر آموزشی، پژوهشی و فرهنگی این دانشگاه خاطر نشان شد با جدیت و به دور از حاشیه و نامهربانی های که ممکن است وجود داشته باشد در کنار همکارانم با عزمی راسخ خدمت دهی بی منت به مردم خواهیم داشت و در این راه هرگز کوتاهی نخواهیم کرد.
در این جلسه کلیه مسولان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ضمن شنیدن نظرات معتمدان، گزارشی نیز از عملکرد خود بیان کردند تا بتوانند با همفکری و تشریک مساعی نسبت به ارتقای دانشگاه اقدام کنند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


( ۱ )

نظر شما :