تقدیر از برگزار کنندگان یادمان شهدای مدافع حرم دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۲ کد : ۱۷۸۸ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۸۴
صبح امروز با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از زحمات برگزارکنندگان یادمان شهدای مدافع حرم با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.
تقدیر از برگزار کنندگان یادمان شهدای مدافع حرم دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز با حضور دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و دکتر میرمسعود فاطمی، معاون دانشجویی فرهنگی، از زحمات برگزارکنندگان یادمان شهدای مدافع حرم با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

دکتر ابطحی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه همکارانی که دراین مهم تلاش کردند گفت: برپایی این یادمان در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران یکی از افتخارات بزرگ این دانشگاه و بسیار ارزشمند می باشد.

وی افزود: امروز با وجود این یادمان و یادگاران شهدای مدافع حرم، فضای دانشگاه متبرک شده است. این حرکت، شروعی برای برپایی یادمان های دیگر از وقایع مختلف توسط دانشجویان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با گرامیداشتن یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: در مسیر پیروزی این انقلاب و حفظ نظام، برخی جانشان را فدا کردند تا اسلام و حریت اسلام و نظام زنده بماند. شما جوانان باید زمامدار امور بزرگی باشید و امور خیر و بزرگی را به عهده بگیرید.

در ادامه این جلسه سجاد باغ شیخی، دبیر کانون مستندسازی شهید آوینی نیز ضمن تشکر از حمایت مسولان در اجرای این پروژه از ساخت مستند چند قسمتی زندگینامه شهید سردار سلیمانی به عنوان پروژه سال 99 خبر داد.

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران یادمان شهدای مدافع حرم دکتر سیدعلی ابطحی


( ۴ )

نظر شما :