راه‌اندازی کاربرگ الکترونیک سدا در سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۹ کد : ۱۸۵۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۱۴
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از راه‌اندازی کاربرگ الکترونیک سدا در سایت معاونت آموزشی این دانشگاه خبر داد.
راه‌اندازی کاربرگ الکترونیک سدا در سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدحمید جمال الدینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از راه‌اندازی کاربرگ الکترونیک سدا در سایت معاونت آموزشی خبر داد.

وی در این خصوص گفت: کاهش مراجعات حضوری دانشجویان و اساتید از دغدغه‌های همیشگی این معاونت بوده است، لذا نسبت به ارائه راهکاری که بتواند ضمن تکریم ارباب رجوع تسهیلاتی در اختیار وی قرار دهد و فرایند پاسخ‌دهی حوزه آموزش را کوتاه کند همواره مورد بحث و بررسی در حوزه معاونت آموزشی قرار گرفته است. با توجه به آنکه در حال حاضر ساده‌ترین راه ممکن به فعل درآوردن پتانسیل‌های موجود و بهره‌مندی از امکانات در دسترس بود لذا با توجه به شرایط پیش آمده و نگاه پیشگیرانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جهت حفظ سلامت و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، اقدام به راه‌اندازی کاربرگ الکترونیک سدا (سامانه درخواست‌های آموزشی) گردید که با توجه به درخواست‌های وصولی اقدام به رصد و پایش سامانه و ارزیابی خروجی آن خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: دانشجویان، اساتید و همکاران گرامی می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه مذکور ارسال و کد رهگیری مربوطه را جهت پیگیری کار، یادداشت و پاسخ مربوطه از طریق همین سامانه دریافت نمایند. دکتر جمال‌الدینی افزود سامانه مذکور در گام اول خود قرار دارد لذا ثبت درخواست در این سامانه به معنای ثبت دبیرخانه‌ای نبوده و شامل مکاتباتی که نیاز به رهگیری دبیرخانه‌ای دارند نمی‌باشد.

کلید واژه ها: آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر جمال الدینی


( ۴ )

نظر شما :

مینا شایگان‌فر ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۶:۵۰
خیلی ابتکار خوبی است . فقط ای‌کاش مدت انتظار برای گرفتن پاسخ به طور تقریبی مشخص بود .