پیک عاشقی

۲۱ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۱ کد : ۱۹۰۶ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۰۵
با توجه به شرایط بهداشتی ویژه کشور و تعویق اعزام بخشی از کاروان های زوجین دانشجوی شرکت کننده در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی به مشهدمقدس، در راستای تداوم ارتباط و استفاده بهینه شما عزیزان از فرصت تعطیلی های پیش آمده،پیک عاشقی با جوایز متنوع و ارزنده برگزار می‌گردد.
پیک عاشقی

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌ رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، برنامه‌های آموزشی ستاد ازدواج دانشجویی نیز عمدتا بر موضوعات مورد نیاز زوجین دانشجو در سال های نخست تشکیل زندگی مشترک، متمرکز است. در حال حاضر که با توجه به شیوع ویروس کرونا، شرایط ویژه بهداشتی کشور و تعطیلی مراکز آموزشی و همایش‌های مختلف، اعزام بخشی از کاروان‌های زوجین دانشجو به مشهد مقدس جهت حضور در بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی(طرح ملی همسفر تا بهشت) نیز به حالت تعلیق در آمده است، ستاد ازدواج دانشجویی کشور در نظر دارد به منظور بهینه‌سازی اوقات فراغت زوجین و تداوم ارتباط با آنان، برنامه‌های آموزشی خود در حوزه خانواده را بصورت مجازی در این ایام، استمرار بخشد.

مدت زمان اجرای این برنامه:
۲۴ اسفندماه ۱۳۹۸ لغایت ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ به همراه جوایز ویژه در هر بخش برگزار می‌شود.

شرایط شرکت کنندگان:
همه مزدوجین کشور از ابتدای سال 93 تا پایان سال 98 که ازدواج دانشجویی داشته اند (خانم یا آقا یا هر دو، در زمان تحصیل در دانشگاه ازدواج کرده‌اند)

زوج‌های دانشجوی شرکت کننده در طرح ملی همسفر تا بهشت که بازه عقدشان از سال 93 تا پایان سال 98 باشد. (اعم از اینکه به سفر مشهدمقدس اعزام شده‌اند یا خیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمایید

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دفتر نهاد مقام معظم رهبری پیک عاشقی


نظر شما :