دکتر جمال الدینی: چتر حمایتی خانواده‌های کادر درمان باشیم

۲۵ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۳ کد : ۱۹۱۱ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۷۴۴
در موقعیت حساس کنونی خانواده های مرتبط با کادر درمان از نظر روحی تغذیه شوند.
دکتر جمال الدینی: چتر حمایتی خانواده‌های کادر درمان باشیم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدحمید جمال الدینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه با همکاری متقابل بنیاد احسان برکت ضمن حضور در بیمارستان های امیرالمومنین (ع) و بوعلی که توام با نوعدوستی و سرشار از حس قدردانی و ارزش گذاری به خدمت پرسنل زحمتکش در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا و مقابله با شیوع ویروس آن همراه بود گفت: باید از همه ظرفیت های موجود کشور به خوبی استفاده کنیم که یکی از ظرفیت هایی که در این مسیر می تواند بسیار راهگشا باشد، استفاده از گروه های مردم نهاد و جهادی است که ضرورت آن اکنون احساس می‌شود. 
وی افزود این گروه‌ها و یا کمپین‌های حامی برای خانواده‌های دست اندرکار در عرصه بهداشت و درمان به مثابه حمایت و کمک‌های دیوار به دیوار و یا همسایه به همسایه  مطابق جمله الجار ثم الدار است. 
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تصریح کرد: در این برهه حساس که کادر درمان نمی تواند در کنار سایر اعضاء خانواده خود باشد، باید به گونه‌ای خلاء نبود حضور معنوی آنان را در خانواده مرتفع کرد و باری از دوش خانواده ا‌یشان برداشت و یا به حداقل ممکن رساند تا از خستگی مضاعف این عزیزان نیز کاسته شود و با آرامش بیشتری به وظیفه خطیر خود بپردازند. 
وی در پایان با شنودن صحبت‌ها و گلایه‌های همکاران دو بیمارستان یاد شده در زمینه‌های حقوق، دستمزد و کارایی و ... قول مساعد برای پیگیری و بازتاب مشکلات به سطوح بالاتر تصمیم گیری را داد و با اهدای گل و شیرینی، حلاوت یک خستگی به در کردن را به ایشان هدیه داد و مجددا از زحمات تمامی این قشر زحمتکش که بدون چشمداشت در این مبارزه بزرگ، جسم و روحشان را مخلصانه برای حمایت از همه مردم در طبق اخلاص گذاشته اند قدردانی ویژه کرد و آرزوی سلامتی، صبر وسربلندی ایشان را از خداوند متعال خواستار شد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سید حمید جمال الدینی بیمارستان بوعلی بیمارستان امیر المومنین ویروس کرونا


( ۲ )

نظر شما :