راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا ویروس کلینیک قدس

۲۹ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۱ کد : ۱۹۲۰ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۶۸۷
صبح امروز با حضور دکتر آقامیری و دکتر ابطحی بخش تشخیص مولکولی بر مبنای تشخیص کرونا ویروس کلینیک قدس افتتاح و راه اندازی شد.
راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا ویروس کلینیک قدس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز با حضور دکتر آقامیری، رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و جمعی از پزشکان و متخصصان، بخش تشخیص مولکولی بر مبنای تشخیص کرونا ویروس در کلینیک قدس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران افتتاح و راه اندازی شد. 


به گفته دکتر مسعود پارسانیا دانشیار و متخصص ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران این آزمایشگاه زیر نظر ستاد مرکزی مقابله با ویروس کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با پشتیبانی کمیته پدافند زیستی و حمایت دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران آغاز به کار کرد. 
وی گفت: این آزمایشگاه قادر است تا با همکاری متخصصان این حوزه نسبت به تشخیص بیماری کرونا ویروس در افراد بستری شده در بیمارستانها اقدام نماید. 
وی تصریح کرد: در این راستا با ۱۴ نفر از متخصصان قرارداد همکاری منعقد گردیده که طبق وظایف مشخص شده مشغول به کار می باشند. 
دکتر پارسانیا اظهار داشت: با توجه به اینکه پلی کلینیک درمانی و آموزشی قدس زیرمجموعه نظارتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران می باشد، بیماران بستری شده در بیمارستانهای حوزه این دانشگاه به این مرکز ارجاع داده خواهند شد.
خاطر نشان می شود مسولیت فنی این مرکز به عهده دکتر پارسانیا، دانشیار و متخصص ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران می باشد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران کلینیک قدس دکتر آقامیری دکتر ابطحی کرونا ویروس


( ۳ )

نظر شما :