پیام دکتر ابطحی به مناسبت فرا رسیدن بهار

۰۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۵ کد : ۱۹۲۱ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۷۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران هم مان با فرارسیدن سال ۱۳۹۹ پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران همزمان با فرارسیدن سال نو پیامی صادر کرد. 
متن پیام به شرح ذیل می باشد:

سلام و عرض تبریکِ پیشاپیش سال نو خدمت تمامی دوستان و همکاران ارجمند.
آرزوی تندرستی و سلامتی دارم برای همگی. 
سالی که گذشت، با تمام سختیها و مرارتها، قطعا" بر تجارب ما افزود و ما را در پیگیری امور همکاران و مطالبه و احقاق حقوقمون مصمم تر کرد. بدون شک، تمامی مباحث در جهت آگاهی بخشی و ایجاد و تقویت روحیه مطالبه گری همکاران بود و ادامه خواهد داشت. انشاءالله با توجه به شرایط فعلی، با برنامه ریزی بهتر و مدوّن تر و از طرفی تلاش بیشتر، سعی در تحقق بیشتر اهداف و برنامه ها خواهد بود و این میسّر نخواهد بود، مگر با همت و همفکری و حمایت همه شما سروران گرامی. در سال گذشته مشکلات اقتصادی کشور بر مشکلات مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی افزود. انشاءالله مدیران ارشد سازمان هم "فکر و طرحی نو" دراندازند. در مجموعه عظیم و با سابقه دانشگاه، هستند مدیرانی که گوشت و پوستشون آغشته به مشکلات دانشگاه هست و توانایی مدیریت در جهت گذر از این مرحله را دارند. 
در طول سال ۹۸ اگر دوستانی به هر دلیل خلاف نظرشون مباحثی مطرح شد، دلخوری و گلایه هایی بود، آزرده خاطر شدند و همچنین بابت کوتاهیهای احتمالی مدیران گروه عذرخواهیم. انشاءالله سال جدید سالی پرخیر و برکت و توام با آرامش و آسایش برای همه دوستان باشد. تندرست و موفق و سعادتمند باشید.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سید علی ابطحی


( ۱ )

نظر شما :