ضرورت ارتقای ظرفیت خدمت رسانی به بیماران کرونایی در بیمارستان امیرالمونین

۰۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۴ کد : ۱۹۲۸ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۶۵
صبح امروز، دکتر آقامیری، از بخشهای مختلف بیمارستان امیرالمومنین بویژه بخشهای درگیر با کرونا بازدید کرد.
ضرورت ارتقای ظرفیت خدمت رسانی به بیماران کرونایی در بیمارستان امیرالمونین

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز دکتر سیدمحمودرضا آقامیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و رئیس ستاد مبارزه با کرونا استان تهران به همراه دکتر سیدحمید جمال الدینی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور در بیمارستان امیرالمومنین از بخش های مختلف این بیمارستان بویژه کادر درمانی ارائه دهنده به بیماران کرونایی با هدف ارتقای خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا بازدید کردند. 
به گفته دکتر آقامیری، در این بازید علاوه بر پیگیری و بررسی مشکلات پرسنل حاضر در بخش مراقبت از بیماران کرونایی، در خصوص ایجاد زیرساخت ارائه خدمات بیمارستانی از جمله بحث ایجاد مرکز تشخیص سرطان و تکمیل ظرفیت تصویربرداری و آنژیوگرافی با توجه به موقعیت سوق الجیشی این بیمارستان بحث و تبادل نظر شد.
وی افزود: از آنجا که این بیمارستان ۱۰۰ تخت فعال دارد به عنوان بیمارستان پشتیبان بحران در شهرداری منطقه ۱۶ انتخاب و امکان استفاده از شرایط خاص غیر از ظرفیت موجود را دارد.

دکتر آقامیری در پایان، ضمن تاکید بر دستورالعمل حمایتی کادر درمانی بر  تسریع  اجرای مصوبه حمایتی گروه مرتبط با بیماران کرونایی تاکید کرد.
در این بازدید دکتر عامریون، 
رئیس بیمارستان امیرالمومنین و مترونها نیز با ایشان همراه بودند و پیشنهادات خود را جهت بهینه شدن خدمات ارائه دادند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر آقامیری بیمارستان امیر المومنین کرونا ویروس


نظر شما :