دانشگاه آزاد علیه کرونا ۱۰۲/ به همت واحد فرشچیان صورت گرفت؛

دومین گام مستندنگاری کرونا در بیمارستان امیرالمؤمنین(ع)

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۶ کد : ۲۰۸۲ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۵۵
دفتر مستندنگاری آثار کرونا با برگزاری نشست مشترک با مسئولان بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) وارد دومین مرحله اجرایی خود شد تا خاطرات، ایثار و تجارب پرسنل درمانی این بیمارستان به‌صورت متمرکز به ثبت برسد.
دومین گام مستندنگاری کرونا در بیمارستان امیرالمؤمنین(ع)

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دفتر مستندنگاری آثار کرونا با برگزاری نشست مشترک با مسئولان بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) وارد دومین مرحله اجرایی خود شد تا خاطرات، ایثار و تجارب پرسنل درمانی این بیمارستان به‌صورت متمرکز به ثبت برسد.

این نشست مشترک با حضور محمود عامریون، رئیس بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) و معاونان این مرکز آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و بهمن نامورمطلق، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان در محل این بیمارستان برگزار شد.

مسئولان این بیمارستان با تشریح وضعیت مواجهه با کرونا و زمان ورود به سیر مبارزه با این بیماری، در خصوص چالش‌ها مسائل و موضوع‌های آن روزها به بحث پرداختند و بخشی از خاطرات خود و همکارانشان را در این مرکز آموزش پزشکی بیان کردند.

همچنین طی این گفتگوها مقرر شد تا فهرستی از پرسنل درمانی این بیمارستان که در طول این مدت به‌طور کامل در روند درمان‌ها حضور داشته و شرایط را از نزدیک ملاحظه کرده‌اند، به واحد فرشچیان معرفی شوند تا در مراحل خاطره‌نگاری با آن‌ها مصاحبه‌های اختصاصی انجام شود و مشاهدات عینی آن ثبت و مکتوب شود.

گفتنی است که سه بیمارستان امیرالمؤمنین(ع)، فرهیختگان و بوعلی از مراکز آموزش پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در دوران کرونا به‌عنوان مرکز پذیرش این بیماران معرفی شدند و مقرر شده تا در قالب فعالیت‌های دفتر مستندنگاری کرونا اتفاقات و وقایع آن‌ها به ثبت برسد.

مستندنگاری آثار کرونا پروژه‌ای چند وجهی است که به همت دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان به‌صورت مشترک و با هدف ثبت‌بخشی وقایع پیش آمده بر اثر کرونا در حال اجراست.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بیمارستان امیر المومنین


نظر شما :