دکتر ابطحی: بخش پرستاری و داندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در کشور بی‌نظیر است/ بیشترین جلسه را با دانشجویان داشتم

۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۴ کد : ۲۰۹۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۶۹
رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: بخش پرستاری و داندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در کشور بی‌نظیر است.
دکتر  ابطحی: بخش پرستاری و داندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در کشور بی‌نظیر است/ بیشترین جلسه را با دانشجویان داشتم

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سیدعلی ابطحی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران که صبح امروز در این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: حدود ۷ سال در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران خدمت کردم و تاکنون ۴۳ سال است که در حوزه علوم پزشکی فعالیت می‌کنم.

وی افزود: تمامی قراردادهای تامین اجتماعی را برای بیمارستان‌های دانشگاه آزاد اسلامی مهیا کردیم و در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در جایگاه خوبی در کشور قرار دارد.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بیان کرد: بخش پرستاری و دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور بی‌نظیر است. هم اکنون بهترین مراکز مهارتی پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد و باید به این افتخارات علمی و پزشکی ببالیم.

ابطحی گفت: ظرفیت بالای نیروی انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی یک امتیاز است و از آن به نحو احسن در این سال‌ها استفاده کردیم؛ درست است که واحدهای پزشکی دانشگاه آزاد ادغام و کوچک شد اما با همین تشکیلات فعلی کارهای خوب پزشکی در سطح کشور صورت گرفته است.

وی ادامه داد: وضعیت مالی دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران خوب است و امیدواریم کارهای علمی و تحقیقاتی دانشگاه با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند. امیدواریم ساختمان جدید و خوبی توسط رئیس جدید دانشگاه تهیه و مراکز علمی این دانشگاه در یک مکان تجمیع شود.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران خاطرنشان کرد: وضعیت پرونده ارتقای اساتید و اعضای هیئت علمی خیلی خوب بوده و کارهای مربوط به آنان با نظم خوبی انجام شده است؛ باید قدر دانشجویان را بسیار دانست. دانشجویان نخبه قابل توجهی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران وجود دارند که باید از ظرفیت آنان استفاده کرد.

ابطحی ادامه داد: بیشترین نشست را با دانشجویان در این سال‌ها داشتیم و با روحیه بخشش و مهربانی با آنان رفتار می‌کردیم؛ فضای آرام و با نشاطی در دانشگاه وجود دارد؛ دانشگاهیان علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در سیل سال گذشته خوش درخشیدند و آمبولانس و نیرو و ... به مناطق سیل‌زده اعزام کردیم.

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در آزمون کرونا خوش درخشیدند و خدمات خوبی ارائه کردند. بیمارستان فرهیختگان نقش قابل توجهی در این عرصه ایفا کرد.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: متاع مسئولان دانشگاهی، علم است و باید در عرصه علم و فناوری تلاش کرد تا جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی روزبه‌روز در سطح بین‌المللی ارتقا یابد.

کلید واژه ها: مراسم معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سید علی ابطحی


نظر شما :