معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد؛

نفر: هزینه تربیت دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به دانشگاه دولتی پایین‌تر است

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۸:۲۰ کد : ۲۱۲ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۷۳
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هزینه تربیت دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به دانشگاه دولتی بسیار پایین‌تر است
نفر: هزینه تربیت دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به دانشگاه دولتی پایین‌تر است

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، هشتمین کنگره سراسری دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر افشین حراجی ریاست دانشکده دندان‌پزشکی درحال برگزاری است.

دکتر محسن نفر معاون دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی در این مراسم گفت: دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی موقعیت بسیار خوبی را به خود اختصاص داده است. این دانشکده با کوشش اعضای هیات علمی از لحاظ آموزشی، پژوهشی و خدمات رسانی، جایگاه مناسبی را کسب کرده است.

وی افزود: باتوجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی از بودجه دولتی برخودار نیست، با هزینه های کمی خودش را به جایگاه بالایی رسانده است.

 

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هزینه تربیت دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به دانشگاه دولتی بسیار پایینتر است. دانشکده دندان‌پزشکی آزاد اسلامی با ارتقا کیفی که تاکنون داشته، نشان داده است که همه جا کمک های دولتی حرف اول را نمی زند و توانسته خودش را به جایگاهی برساند که در ردیف دانشکده های برتر دندان‌پزشکی قرار گیرد.

 

در پایان این مراسم با حضور دکتر نفر، دکتر حراجی و هنگامه بختیار از دست‌اندکاران کنگره و استادان برتر،‌ تقدیر به‌عمل آمد.

کلید واژه ها: معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامیدکتر نفردانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی


( ۱ )

نظر شما :