تعهد قبل از تخصص، مهمترین مولفه کارنامه درخشان حوزه درمان در دوره کرونا

۰۲ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۲ کد : ۲۲۲۱ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۶۱۷
رئیس جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از اهمیت حوزه پزشکی در ایجاد و ساخت تمدن یاد کرد.
تعهد قبل از تخصص، مهمترین مولفه کارنامه درخشان حوزه درمان در دوره کرونا

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز  آیین تکریم و معارفه حجت‌الاسلام‌ و المسلمین رضا تاج آبادی، رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و معارفه حجت‌الاسلام ‌و المسلمین سعید کرمی به ‌عنوان رئیس جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور هیات رئیسه و نمایندگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی و استان تهران برگزار شد.

در این جلسه، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین کرمی، ضمن تشکر از خدمات شایسته حجت الاسلام و المسلمین تاج آبادی گفت: کلید واژه مقام معظم رهبری تقویت قوه عاقله می باشد ولی در رمضان گذشته توقع ایشان از اساتید و روسای دانشکده ها ساخت دانشگاه تمدن ساز و حرکت به این سمت بود.

وی اظهار کرد: عبارت دانشگاه تمدن ساز، بسیار رسا و گویاست و این توقع اجازه حرکت عادی و معمولی را نمی دهد و باید تلاش کنیم که نسل امروز نه تنها این مفاهیم را درک کند بلکه در این مسیر نیز قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین کرمی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن تاکید بر حوزه پزشکی اظهار کرد: یکی از شاخه های سنجش تمدنها، بحث طب و دستاوردهای پزشکی می باشد و مشخصا تمدنها با این حوزه شناخته می شوند. الحمدلله انقلاب اسلامی ایران در این حوزه بسیار سربلند بوده است. اگر هدف و قله آرمانی ما، تمدن  اسلامی است باید در این مسیر، عالم و متعلم همگام و هم مسیر باشند.

وی افزود: در دوره شیوع و همه گیری کرونا، مهمترین مولفه کارنامه درخشان کادر درمان قبل از تخصص، تعهد بود و همین تعهد را در مدافعان حرم و امنیت نیز شاهد هستیم.

رئیس جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از کلیه مسولان خواست تا با حمایت این نهاد گامی در جهت اعتلای دغدغه های فرهنگی بردارند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران مسول دفتر نهاد مقام معظم رهبری حجت الاسلام و المسلمین سعید کرمی مراسم تکریم و معارفه


( ۱ )

نظر شما :