دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تجمیع می‌شوند

۰۴ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۶ کد : ۲۲۳۱ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۴۶
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: تجمیع دانشکده جزو اهداف اصلی ما است؛ البته این موضوع منوط به همکاری بخش‌های مختلف و موافقت سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی است که امیدواریم با هماهنگی مسئولان دانشگاه هرچه زودتر به این هدف دست پیدا کنیم.
دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تجمیع می‌شوند

 

علیرضا خوشدل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، با اشاره به ریل گذاری جدید دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علوم پزشکی اظهار کرد: رساندن دانشگاه آزاد اسلامی به جایگاه اصلی خودش از اهمیت بالایی برخوردار است؛ واحد علوم پزشکی تهران با دارا بودن بیش از 10 هزار دانشجو و تعداد قابل توجهی از اعضای هیئت علمی، می‌تواند جزو 10 دانشگاه برتر کشور قرار بگیرد.

وی افزود: ما امیدواریم طی یک برنامه 5 ساله دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی را مراتب بالای علمی کشور نزدیک کنیم؛ این برنامه شامل مولفه‌های مهمی از جمله رسیدگی به وضعیت اعضای هیئت علمی و تکمیل کادر آن، رسیدگی وضعیت دانشجویان، تسهیل شرایط تحصیل و توسعه زیرساخت‌های آزمایشگاهی می‌شود.

خوشدل ادامه داد: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی از ظرفیت‌های آزمایشگاهی بسیار خوبی برخوردار است که امیدواریم با مدیریت منسجم بتوانیم به نحو مطلوبی از این آزمایشگاه‌ها استفاده کنیم و به اهداف عالی دانشگاه آزاد اسلامی نزدیک تر شویم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تصریح کرد: دانشگاه در سیر کاری خود با برخی مسائل جاری مواجه است؛ این مسائل جاری همواره در اولویت ما خواهد بود؛ اما در ریل گذاری جدید، نگاهی میان مدت و بلند مدت به اهداف دانشگاه آزاد اسلامی خواهیم داشت. وظایف و نقش کارکنان در این راستا باید به صورت کامل مشخص و از ظرفیت دانشجویان و اعضای هیئت علمی برای رسیدن به این اهداف کمک گرفته شود.

وی اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران باید طی 5 سال آینده، به دانشگاهی مردمی تبدیل شود؛ چرا که این دانشگاه از مردم و برای مردم است و لذا برای شکل گیری پزشکی اجتماعی و نزدیک سازی دانشگاه به سطح جامعه اهتمام ویژه‌ای خواهیم ورزید.

خوشدل با اشاره به تجمیع دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران خاطرنشان کرد: تجمیع دانشکده جزو اهداف اصلی ما است؛ البته این موضوع منوط به همکاری بخش‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی است که امیدواریم با هماهنگی مسئولان دانشگاه هرچه زودتر به این هدف دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر علیرضا خوشدل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


( ۲ )

نظر شما :