تقدیر دکتر نفر از افتخار آفرینی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد در رتبه‌بندی شانگهای ۲۰۲۰

۱۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۲ کد : ۲۲۴۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۸
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی از کسب رتبه برتر در حیطه دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در رتبه بندی موضوعی شانگهای ۲۰۲۰ تقدیر کرد.
تقدیر دکتر نفر از افتخار آفرینی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد در رتبه‌بندی شانگهای ۲۰۲۰

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، کسب رتبه برتر در حیطه دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در رتبه بندی موضوعی شانگهای ۲۰۲۰ را مایه مباهات کشور و دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد و از جامعه دندانپزشکی این دانشگاه در پیامی تقدیر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

طی سال های متمادی در عرصه جهانی و منطقه ای شاهد موفقیت چشمگیر و رتبه برتر در حیطه دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در رتبه بندی های جهانی هستیم که موجب افتخار و مباهات کشور و نیز این دانشگاه می باشد.

بدین وسیله رتبه برترحوزه دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در رتبه بندی موضوعی جهانی شانگهای ۲۰۲۰ را به جامعه دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بالاخص دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تبریک می گویم.

از تلاش ها و زحمات بی شائبه رئیس و اساتید عالی قدر این دانشکده که مجدانه به امورمختلف آموزشی و پژوهشی می پردازند تا برای کشور عزیزمان افتخار آفرینند تقدیر و تشکر می نمایم. امید است با استعانت از الطاف خداوند متعال در پیشبرد اهداف دانشگاه همواره سربلند باشید.

دکتر محسن نفر

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

کلید واژه ها: دکتر نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر از دانشکده دندانپزشکی کسب رتبه برتر شانگهای


نظر شما :