پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به افتخارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در رتبه‌بندی شانگهای ۲۰۲۰

۱۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۳ کد : ۲۲۴۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۲۷
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با صدور پیامی کسب رتبه برتر دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران را در رتبه‌بندی شانگهای ۲۰۲۰ تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به افتخارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در رتبه‌بندی شانگهای ۲۰۲۰

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، متن پیام آقامیری به شرح ذیل است:
جناب آقای دکتر علیرضا خوشدل 
ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران  
با سلام و تحیت
خدا را شاکرم که به تدبیر، تلاش و همت جمعی و همدلی مجموعه های آن دانشگاه، کسب رتبه برتر را در حیطه دندانپزشکی در «رتبه‌بندی موضوعی شانگهای ۲۰۲۰» احراز نموده اید. بر کسی پوشیده نیست؛ این مهم جز به مدد تلاش و اهتمام ارزنده تمامی ارکان آن دانشگاه اعم از: دانشجویان گرامی، اساتید بزرگوار و کارکنان شریف میّسر نمی شد. 
اینجانب ضمن تبریک به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، توفیق روز افزونتان را در گام های برتر دیگر تا رسیدن به قله های رفیع علم و دانش و کسب افتخارات ماندگار برای دانشگاه آزاد اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان آرزومندم. 

دکتر سید محمود رضا آقامیری
رئیس دانشگاه اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دانشکده دندانپزشکی دکتر آقامیری تبریک بابت کسب افتخار شانگهای 2020


( ۶ )

نظر شما :