بازدید دکتر خوشدل از دانشکده های پزشکی و علوم و فناوریهای نوین

۱۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۸ کد : ۲۲۵۲ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۹۳۳
صبح امروز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور در دانشکده پزشکی و علوم و فناوریهای نوین از قسمتهای مختلف آموزشی، پژوهشی و آزمایشگاه ها بازدید کرد.
بازدید دکتر خوشدل از دانشکده های پزشکی و علوم و فناوریهای نوین

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر علیرضا خوشدل، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز با حضور در ساختمان واقع در زرگنده از بخشهای مختلف آموزشی، پژوهشی، اداری و آزمایشگاهی دانشکده پزشکی و علوم و فناوریهای نوین بازدید کرد.

در این بازدید دکتر خوشدل از کلیه آزمایشگاه ها، اسکیل لب، فضاهای اداری، سالن تشریح، کتابخانه، آمفی تئاتر، تاسیسات، انبار  و سلف به منظور آشنایی و رفع مشکلات بازدید کرد.

بر اساس این گزارش دکتر خوشدل پس از بازدید از بخشهای مختلف در نشستی با دکتر سید حمید جمال الدینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر شبنم موثقی، رئیس دانشکده پزشکی، دکتر ابراهیم بلالی، رئیس دانشکده علوم و فناوریهای نوین، معاونان و مدیران دانشکده نظرات و پیشنهادات ایشان را در خصوص رفع مشکلات و ارتقای کیفی آموزشی و پژوهشی جویا شد.

خاطر نشان می شود دکتر خوشدل و هیات همراه پس از پایان جلسه از محل بیمارستان جواهری که در حال حاضر توقف فعالیت شده است بازدید و بر لزوم فعال سازی مجدد آن بیمارستان تاکید کرد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر علیرضا خوشدل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بازدید از دانشکده پزشکی دکتر شبنم موثقی دکتر ابراهیم بلالی


( ۳ )

نظر شما :