ضرورت ارتقای جایگاه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران/ وضعیت اساتید و دانشجویان ارتقا می‌یابد

۱۴ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۱ کد : ۲۲۵۷ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۲۲
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: رساندن دانشگاه به جایگاه واقعی خود از برنامه‌های اصلی ما در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران است.
ضرورت ارتقای جایگاه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران/ وضعیت اساتید و دانشجویان ارتقا می‌یابد

دکتر علیرضا خوشدل در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های اصلی بنده در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، ارتقای دانشگاه به جایگاه واقعی خود است، اظهار کرد: این موضوع ضرورت دارد و با ظرفیت بالای این دانشگاه محقق خواهد شد؛ یکی از برنامه‌های ما این است که جایگاه اساتید، دانشجویان و زیرساخت دانشگاه ارتقا پیدا کند که ان‌شاءالله خدا توفیق دهد و این کار را انجام دهیم.

وی افزود: به دنبال بهبود شرایط اعضای هیئت علمی دانشگاه هستیم که این موضوع در آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها مشخص است و اگر بتوانیم همان آیین‌نامه را خوب اجرا کنیم، به موفقیت در این زمینه می‌رسیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران خاطرنشان کرد: برنامه‌های مختلفی برای این دانشگاه در نظر گرفته‌ایم که از جمله آن می‌توان به ارتقای مسائل تربیتی و فرهنگی، ارتقای رتبه بین‌المللی دانشگاه، تقویت اقتصاد دانش‌بنیان، ارتقای وضعیت اعضای هیئت ‌علمی و دانشجویان اشاره کرد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر علیرضا خوشدل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


( ۱ )

نظر شما :