دکتر خوشدل: اداره سیستماتیک و نظام مند فرآیندهای آموزشی و سازمانی

۱۸ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۱ کد : ۲۲۷۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۸۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در جلسه هم اندیشی با اعضای هیات علمی بر اداره سیستماتیک و نظام مند فرآیندهای آموزشی و سازمانی در جهت تقویت و هم افزایی علمی و تحقیقاتی تاکید کرد.
دکتر خوشدل: اداره سیستماتیک و نظام مند فرآیندهای آموزشی و سازمانی

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز دکتر علیرضا خوشدل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در جلسه هم اندیشی آموزشی، پژوهشی با حضور دکتر فرشاد هاشمیان، معاون پژوهش و فناوری، دکتر غلامرضا حسن زاده، معاون آموزشی و اعضای هیات علمی گروههای داخلی، فوق تخصصی پزشکی و داروسازی بالینی بر اداره سیستماتیک و نظام مند فرآیندهای آموزشی و سازمانی، تیم سازی تحقیقاتی  و تشکیل هسته های پژوهشی در جهت تقویت و هم افزایی علمی و تحقیقاتی به منظور سرآمد شدن در حوزه پزشکی تاکید کرد.

دکتر خوشدل از حاضران خواست تا نسبت به شناسایی و ارتقاء جایگاه داروسازی بالینی در بیمارستانها تلاش و مسیر تبادل علمی بین متخصصین مربوطه را هموار کنند.

وی در پایان سخنان خود بر ایجاد حس همدلی و وفاق سازمانی و درخواست پیشنهاد و ارائه راه حل از طرف تمامی اعضای هیات علمی و مشارکت در حل مشکلات حوزه آموزشی و پژوهشی نیز تاکید کرد.

در ادامه این جلسه، دکتر حسن زاده در خصوص راه اندازی سامانه فعالیت آموزشی و پژوهشی اعضای هیات علمی تاکید  و در خصوص مشخص کردن مسئول دوره های آموزشی کارآموزی، کاروزی و دوره دستیاری پیشنهادهایی ارائه داد.

وی در ادامه تصریح کرد: توانمندسازی اساتید در اولویت می باشد و اجرای قوانین آموزشی نیز باید به شیوه مطلوب باشد.

در پایان دکتر هاشیمان ضمن تاکید بر همدلی و همکاری بین گروه ها اظهار کرد: اعضای هیات علمی گروه های داخلی و بالینی از مراکز تحقیقاتی مستقر در دانشگاه استفاده نمایند و اعضای هیات علمی حساسیت ویژه و نظارت بر بروندادهای علمی داشته باشند.

 بر اساس این گزارش در این جلسه در خصوص مشکلات گروه های داخلی و داروسازی بالینی، تقویت ارتباطات بین گروههای مرتبط دانشگاه در راستای همکاری و ارتباط بین اعضای هیات علمی گروه های داخلی و گروه داروسازی بالینی در راستای تشکیل هسته های پژوهشی و انجام پایان نامه های دانشجویی در مقطع دکترای عمومی و تخصصی، پایان نامه های دانشجویان پزشکی و دستیاری و ذکر اهمیت این مطلب و بروزرسانی اطلاعات مرتبط با این حوزه،  آشنایی با نکات مهم، قوانین مطروحه در شیوه نامه ثبت و دفاع از پایان نامه و رساله دانشجویان و تاکید بر اجرای آنها بحث و تبادل نظر شد.

 

خاطر نشان می شود در این جلسه، دکتر شبنم موثقی، رئیس دانشکده پزشکی، دکتر زهرا جعفری آذر، رئیس دانشکده داروسازی و علوم دارویی، مدیر گروه داروسازی بالینی و مدیر گروه داخلی و تعداد زیادی از اعضای هیات علمی بیمارستان های بوعلی، امیرالمومنین (ع) و فرهیختگان  حضور داشتند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر علیرضا خوشدل دکتر غلامرضا حسن زاده دکتر فرشاد هاشمیان


( ۳ )

نظر شما :