هم‌افزایی و مشارکت اعضای هیات علمی زمینه‌ساز پیشرفت دانشگاه‌

۲۵ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۱ کد : ۲۲۸۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۶۴۰
ریاست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در نامه ای خطاب به کلیه اعضای هیات علمی جویای نظرات ایشان در راستای پیشرفت دانشگاه شد.
هم‌افزایی و مشارکت اعضای هیات علمی زمینه‌ساز پیشرفت دانشگاه‌

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر علیرضا خوشدل، رییس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با تاکید بر اینکه مشارکت و هم افزایی اعضای هیات علمی، زمینه پیشرفت و توسعه دانشکده ها و دانشگاه را فراهم می‌کند، اظهار کرد: حضور استادان فرهیخته در این دانشگاه وزنه بسیار سنگینی است که می توانیم از آن برای پیشرفت دانشگاه استفاده کنیم.

بر همین اساس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با ارسال نامه ای به کلیه اعضای هیات علمی این دانشگاه خواستار ارائه نظرات کارشناسانه و تجارب ایشان در راستای هم افزایی، تعامل و پیشرفت دانشگاه شد.

در این نامه آمده است: " تغییر و تحول در سیستم پویای دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و توسعه متعادل و نظام مند آن، نیازمند تفکر و عمل برنامه‌ریزی و مدیریت و سازگاری با محیط درون سازمانی و محیط بیرونی دانشگاه به منظور پاسخ‌گویی به نیازهای جامعه در ابعاد مختلف آموزشی، پژوهشی، درمانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دارد.

از این رو از دیدگاه های مختلفی می‌توان به بحث در مورد «توسعه و پیشرفت دانشگاهی» و آموزش عالی پرداخت چرا که تعامل برنامه های کلان از جمله مواردی است که دارای بیشترین بسامد بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است.

با این هدف، مستدعی است نظرات خود را برای 5 قدم اولیه در راستای پیشرفت دانشگاه به صورت مکتوب به اینجانب ارسال نمایید."

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر علیرضا خوشدل رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


( ۱ )

نظر شما :