دکتر خوشدل: حمایت نهادهای دانشجویی زمینه ساز ایده های کلان کشوری

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۱ کد : ۲۳۵۳ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۰۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در نشست با مسولان کانون مستند سازی شهید آوینی و رادیو رفاقت از تولید محتوا و علم به عنوان هدف اصلی نهادهای دانشجویی یاد کرد.
دکتر خوشدل: حمایت نهادهای دانشجویی زمینه ساز ایده های کلان کشوری

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، روز گذشته دکتر علیرضا خوشدل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در نشستی صمیمی با مسولان و اعضاء کانون مستند سازی شهید مرتضی آوینی و رادیو رفاقت ضمن تاکید بر تولید محتوا و علم به عنوان اهداف اصلی نهادهای دانشجویی، موفقیت این تشکلها را زمینه ساز ایده های کلان کشوری عنوان کرد.


در ابتدای این دیدار دکتر میرمسعود فاطمی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ضمن تبریک مجدد در پی انتصاب شایسته دکتر خوشدل به ریاست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و تبریک به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر ضمن تاکیید بر اجرای فعالیتهای فرهنگی توسط کانون ها و تشکلهای دانشجویی اظهار کرد: امروز میتوان گفت در ۱۶ سال اخیر در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران کانونی به فعالیت مستمر کانون مستندسازی شهید بزرگوار و عزیز ما شهید آوینی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نبوده است.
وی افزود:  همواره فعالیت های هنری و فرهنگی این کانون دانشجویی مخصوصا ساخت یادمان شهداء مدافع حرم در دانشگاه و آن مراسم باشکوه که در دانشگاه برگزار گردید از شاخص ترین فعالیت های این کانون میباشد.


در ادامه رحیم طیاریه، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نیز ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر تصریح کرد: کانون مستندسازی شهید سید مرتضی آوینی کانون فعال دانشجویی و همواره با رویکرد های فرهنگی و هدف های والا تا کنون در حالا فعالیت بوده است .
وی در ادامه گفت: این کانون قصد دارد در حوزه مدافعان سلامت و جهاد کادر درمانی و جهادی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در ایام شیوع ویروس کرونا در بیمارستان های تابعه ی مستندی به نام "روایت فتح کرونا" به تصویر بکشد.


سپس سجاد باغ شیخی دبیر کانون مستند سازی شهید سید مرتضی آوینی شرحی از فعالیت های صورت گرفته توسط این کانون در طی ۳ سال فعالیت هنری و فرهنگی عم از ؛ ساخت مستندها - برنامه های تلویزیونی و ساخت یادمان شهداء مدافع حرم ، تولیدات رادیویی رفاقت و سینما آزاد ارائه داد .
وی گفت: امروز رادیو رفاقت آمادگی شروع تولیدات فصل چهارم با  بیش از ۱۵۰ گوینده خوش ذوق ، بیش از ۲۰ نویسنده و چندین طراح و ادیتور با هدف استانی یا کشوری شدن این رادیو به نام رسانه صوتی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دارد که در حال حاضر ارتباط خود را با بیش از ۵ واحد دانشگاه آزاد برقرار نموده و در حال فعالیت میباشد .
دبیر کانون مستندسازی شهید آوینی اظهار کرد: کرونا بیشتر اهمیت فعالیت در فضای مجازی را امروز برایمان روشن نمود و رادیو رفاقت درصد عظیمی به عنوان یک رسانه ی صوتی و مجازی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران میتواند در قلب دانشجویان و گروه های دانشجویی داشته باشد .

همچنین باغ شیخی از ساخت دو مستند به عنوان تولیدات پایانی مستندسازی کانون شهید آوینی به نام مستند روایت فتح کرونا و مستند خادم شهید مدافع حرم مهدی ایمانی خبر داد .
 در ادامه این نشست، دکتر خوشدل ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر گفت: باید در کارهای دانشجویی این کانون به عنوان پرچم دار و نماینده دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران رنگ علوم پزشکی به خود بگیرد .
وی تصریح کرد: رادیو رفاقت این پتانسیل را خواهد داشت که در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و چه بسا کشوری بلکه     بین المللی شود اما در ابتدا باید این ظرفیت را در این رادیو مشاهده نمود که خوب البته تا کنون مشاهده شده است .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در پایان اظهار کرد: هدف اصلی تولید محتوا و علم باید در کارهای دانشجویی باشد. امروز کانون مستندسازی شهید سید مرتضی آوینی این توان را داراست تا در بخش های تولیدات فیلم های آموزشی درسی یارای دانشگاه بوده و دانشگاه باید با دانشجویان همکاری کند .دانشجو باید بتواند بی دغدغه در دانشگاه درس بخواند و به فعالیت های علمی و فرهنگی خود ادامه دهد .بزرگترین مسئولیت ها و ایده های کلان کشوری از همین تشکل ها ، انجمن ها و کانون های دانشجویی اتفاق می پذیرد .

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر میرمسعود فاطمی دکتر علیرضا خوشدل رحیم طیاریه سجاد باغ شیخی کانون مستند سازی دانشجویی شهید سید مرتضی آوینی


نظر شما :