دکتر رجبی خبر داد:

پنجمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران ( با حداکثرامتیاز بازآموزی ) در مهرماه ۹۷

۰۳ مهر ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۱ کد : ۲۴۶ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۳۲۸
دکتر مهدی رجبی عضو هیات علمی دانشکده داروسازی بالینی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از برگزاری پنجمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران ( با حداکثرامتیاز بازآموزی ) در مهرماه ۹۷ زیر نظر اساتید متخصص دانشگاه شهید بهشتی و با مدیریت پروفسور مجتبی زارعی خبر داد .

دکتر رجبی با تقدیر ازنگرش مثبت دکتر سید علی ابطحی رییس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران درانجام تحقیقات کاربردی وهمچنین دکتر فرشاد هاشمیان معاون پژوهش و فناوری در توسعه تعاملات بین المللی و گسترش دایره همکاری پژوهشی تمام زیر مجموعه و گروههای مختلف آموزشی گفت : طبعاٌ حضور دانشجویان و اساتید در یک چنین گردهمایی و نشست های علمی تخصصی فرصتی ایده آل برای تجربه اندوزی و تبادل دانش و اطلاعات برای  مهارت های تخصصی است .

وی با تاکید بر اینکه این همایش با حضور اساتید صاحب نام و معتبر دانشگاه های مطرح اروپا و آمریکا و نیز دانشگاه های علوم پزشکی دولتی و دانشگاه آزاد اسلامی است که بستر مناسب آن با تلاش و پیگیری  پروفسور مجتبی زارعی استاد تمام نورولوژی ورئیس مرکز ملی نقشه برداری مغز فراهم شده است .

دکتر رجبی افزود : علاقمندان و فعالان حوزه های پزشکی و سلامت ،مهندسی پزشکی، برق والکترونیک می توانند دراین همایش بین المللی که از هفتم تا نهم مهرماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی ابوریحان  برگزار می شود شرکت نمایند .

شرکت کنندگان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به نشانی :www.humanbrainmapping.ir مراجعه نمایند .

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر رجبی


( ۹ )

نظر شما :