دکتر خوشدل: اهتمام ویژه استادان در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۰ کد : ۲۴۹۷ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۵۱
ریاست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در جمع اساتید گروه معارف بر تحقق منویات مقام معظم رهبری در دانشگاه تاکید کرد.
دکتر خوشدل: اهتمام ویژه استادان در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، عصر روز گذشته اولین گردهمایی پساکرونا استادان گروه معارف با حضور دکتر علیرضا خوشدل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، حجت الاسلام والمسلمین سعید کرمی، نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری و کلیه استادان گروه معارف در سالن شهید احدی برگزار شد.
در این جلسه دکتر خوشدل ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع اساتید گروه معارف و حسن استفاده از شبکه همکار این گروه بر پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب تاکید کرد و گفت: در دانشگاهی که مسمی به نام اسلام است، وظیفه همه ما و بویژه اساتید گروه معارف و مسولان فرهنگی است که به این مسئله از تمام ابعاد تربیتی نگاه کنند.
وی در ادامه سخنان خود با بیان لزوم صیانت از 4 امانت مهم در دانشگاه به نقش اساتید در پاسداشت قرآن و عترت اشاره کرد و  با تاکید بر آموزه های قرآنی اظهار کرد: محافل انس با قرآن و تفسیر قرآن در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران باید بیش از پیش ترویج شود و دانشجویانی که از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند می بایست شناخت کامل و جامعی از قرآن، پیامبران و اولیای دین داشته باشند.
دکتر خوشدل پیشنهاد کرد که هر ماه از سال را به نام یکی از اهل بیت نامگذاری کنید و آموزش های لازم را جهت شناخت بیشتر منتشر کنید تا نسل جدید آگاهی لازم را بدست آورد و از این الگوهای ناب انسانیت بهره ببرند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران درخصوص امانت سوم که همانا انقلاب اسلامی است گفت: انقلاب اسلامی از دست بنیانگذار جمهوری اسلامی به ما سپرده شده است و در حال حاضر پرچمدار آن مقام معظم رهبری است و ما دانشگاهیان وظیفه داریم که به در پیاده سازی توقعات روشن و بیانات صریح ایشان در گام دوم انقلاب اهتمام داشته و از هیچ کوششی دریغ ننماییم.
وی در ادامه از امانت چهارم که همان دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه هستند نام برد و از همگی خواست تا در تربیت ایشان کوتاهی نکنند چرا که آینده و مدیریت این کشور به دست این عزیزان خواهد بود و همه ما در آنچه به این نسل می آموزیم مسوولیم

کلید واژه ها: دکتر علیرضا خوشدل رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گردهمایی اساتید معارف


نظر شما :